B1A4 oskarżeni o molestowanie seksualne!

B1A4 oskarżeni o molestowanie seksualne na meetingu z fanami w Malezji.

Objęli od tyłu fankę, która zgodziła się na event, problem jest taki, że jest muzułmanką i dlatego o tym jest tak głośno.
Druga dziewczyna została pocałowana w czoło (też muzułmanka) i też podchodzi to pod molestowanie. 

Trzecia dziewczyna została złapana za ręce.

Organizatorzy tego eventu przeprosili za to co się stało, bo  Department of Islamic Development Malaysia ( JAKIM ) i the Federal Territory Islamic Affairs Department ( JAWI ) skrytykowali całą tę sprawę, upewniając się, że organizatorzy poniosą za to odpowiedzialność.

Jeden z przedstawicieli wytwórni B1A4 

„Pogłoski o molestowanie są fałszywe… Impreza była parodią filmów i seriali, a przed fanmeeting’iem dostaliśmy zgodę dziewczyn [tych, które były na scenie] wcześniej”.


To jest moim zdaniem śmieszne, bo te dziewczyny przyszły z własnej woli na to spotkanie i były świadome tego co idole robią ze swoimi fanami. 

Pewnie dziewczynom się też dostało, bo nie uszanowały własnej religii. 

Reklamy

13 comments

  1. Dajcie spokój dziewczyny przyniosły zgodę przecież i wiedziały zapewne na co się piszą…To jest trochę nie fajne…Ja też mam nadzieje,że nie będą mieli jakiś większych problemów przez to bo chciałabym ich zobaczyć w Polsce kiedyś :)…

    Polubienie

  2. … Na filmiku wcale nie wyglądają na niezadowolone z tego co się dzieje, no i raczej wyraziły na to zgodę, bo gdyby tego nie zrobiły i powiedziały „Przestań” to pewnie chłopcy by przestali.

    Polubienie

  3. Szczerze mam dość muzułmanów, może nie wszyscy są takimi oszołomami, ale niestety najczęściej zdarzają się oszołomy. Te dziewczyny mogły się spodziewać, że będą chcieli się wziąć za rękę czy coś, więc po co chciałby wchodzić na tę scenę jeśli takiego „dotykania” zabrania im religia!? nikt nie powinien ustępować muzułmanom czy się do nich dostosowywać, więc jeśli coś im się nie podoba to wypad. Tak samo z tymi dziewczynami, jak coś im się nie spodobało to mogły sobie zejść ze sceny.

    Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s