Luhan i Kris dochodzą do porozumienia z SM entertainment!

cn4nst0ueay81311.jpg

O północy, 19 lipca 2016 roku, pozew Pana Lu Hana przeciwko S.M. Entertainment dotyczący anulowania kontraktu został obustronnie rozwiązany.

Rankiem, 10 października 2014 roku Pan Lu Han złożył oficjalny pozew w Centralnym Sądzie w Seulu, prosząc o prawne unieważnienie jego kontraktu. Po ponad ośmiu mediacjach, podczas których Pan Lu Han i Lu Han Studio działali wspólnie, po ogromie ciężkiej pracy w sądzie odnośnie ustalenia obustronnych warunków prawnych Pan Lu Han oraz S.M. Entertainment doszli do porozumienia.

W wyniku tego Pan Lu Han będzie miał możliwość rozwijania się artystycznie w Chinach.

Pan Lu Han oraz Lu Han Studio są bardzo wdzięczni koreańskiej firmie prawniczej i chińskiemu zespołowi prawnemu, z których usług korzystali przez prawie dwa lata. Tak samo wdzięczni są przyjaciołom, którzy z nimi współpracowali oraz fanom, którzy pokazywali wsparcie i zrozumienie. Dziękujemy wszystkim Lu Fans za ich zaufanie i bycie przy nas.

Mamy świadomość, że w dalekiej przyszłości mogą pojawić się kolejne podobne problemy, z którymi będziemy musieli się zmierzyć i je rozwiązać, jednakże nasze wdzięczne serca i ugodowa postawa są powodem, aby wierzyć, że przyszłość będzie lepsza. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli, bądźmy zawsze razem!

 

 

W świetle powrotu Krisa Wu do Chin, jego pozew przeciwko byłej agencji SM Entertainment (dalej SM) oraz powiązane z nim sprawy nabrały międzynarodowego wydźwięku, dlatego ogłasza się:

Z dniem dzisiejszym spór w tej sprawie został oficjalnie zakończony. Odtąd, Kris Wu będzie mógł podejmować działalność zawodową wszędzie na świecie (z wyjątkiem Japonii i Korei Południowej) oraz powierzać osobom trzecim opiekę nad nią. 

Kris Studio razem z Krisem Wu dziękują serdecznie za udzielone wsparcie oraz uwagę poświęconą przez różnorodne media czy osoby prywatne, a zwłaszcza fanom, którzy stali za nim i wspierali go przez te wszystkie lata. W przyszłości Kris Wu będzie pracował jeszcze ciężej, aby nie zawieść Waszego zaufania.

Najszczersze podziękowania,
Kris Studio

 

Źródło:Lu Han Poland  Wu YiFan Poland

 

Reklamy

22 comments

 1. No w końcu 😀
  Trochę szkoda że odeszli z EXO, ale cóż jeżeli nie czuli się dobrze pracując tam to może i dobrze że odeszli.
  3mam za nich kciuki 🙂

  Polubienie

  • Wypromowanie okej to jedno bo jednak mimo wszystko zadebiutowali w EXO ale szacunek do drugiej osoby to drugie 😉 bądźmy szczerzy wszyscy wiedza jak SM ich traktowało nic dziwnego ze tyle osob juz stamtąd uciekło i pewnie w przyszłości wiele odejdzie

   Polubienie

   • No właśnie nie do końca wiadomo jak SM ich traktowało.. bo prócz ich wypowiedzi nie ma dowodów, owszem odeszło już trochę osób, ale jak była afera z Hangengiem to on przecież przyznał w którymś z późniejszych wywiadów, że nic się nie działo tylko nie podobało mu się że musi dzielić się kasą z resztą chłopaków. A co do tej sprawy to szkoda mi chłopaków ale też nie chcę stawać murem po ich stronie i hejtować SM a zwłaszcza, że jest wielu artystów, którzy nie narzekają, a wręcz przeciwnie (np. Heechul, a wydaje mi się, że on by od razu powiedział co mu siedzi w głowie)
    Takie sprawy są strasznie trudne moim zdaniem, bo nie wiem w co i komu wierzyć.
    I na koniec zaznaczę, że moja wypowiedź nie miała na celu udowodnić że SM jest wspaniałe bo nie jest (ale nie tylko ta wytwórnia, bo założę się że inne też trochę złego narobiły). Ogólnie to bardzo się cieszę, że to się już skończyło i chłopaki bez problemów będą mogli robić to co chcą i tworzyć świetną muzykę, jeszcze tylko Tao musi sobie dać radę i będzie dobrze.

    Polubienie

 2. Po 2 latach w końcu mają spokój, co? Bardzo mnie to cieszy, szkoda mi tylko jeszcze Tao, bo on też minimum te 2 lata będzie musiał się z SM męczyć, jak nie więcej, ale cóż… Lu i Kris dali radę, więc wierzę,że nasz panda też sobie poradzi 😀 (optymistą być xD)

  Polubienie

 3. Niby zakończyli spór z SM ale to i zarazem koniec ich karier w Korei są spaleni obje, tak widać macki SM sięgają również do Japonii, pozostają im jedynie Chiny, bo raczej na USA nie ma co liczyć, CL debiutuje tam już z 3 rok… i jakoś zadebiutować nie może.
  Lepiej by zrobili jakby wytrwali do końca kontraktów i nie mówcie że SM tak okropnie ich traktowało… EXO to nie tylko Luchan i Kris ale i pozostali chłopcy oni jakoś nie narzekają.

  Polubienie

 4. Cieszę się, że doszli nareszcie do jakiegoś porozumienia. Bawi mnie ten zakaz nadany przez SM, bo jak to czytam to tak by można odnieść wrażenie że Korea i Japonia należą do SM.. Na szczęście internet jest ogólnoświatowy 😛 Teraz tylko czekam aż Tao uda się jakoś z nimi dogadać, mam świadomość że jest on w gorszej sytuacji, no ale nadzieję mieć trzeba 🙂

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s