Sprawmy by FT ISLAND zagrali w Polsce

Na stronie mymusicaste można zagłosować na FT ISLAND by zagrali u Nas koncert. Dzięki tej stronie już sprowadziliśmy dwa (o ile dobrze pamiętam) k-popowe zespoły.

https://www.mymusictaste.com/campaign/FT%EC%95%84%EC%9D%BC%EB%9E%9C%EB%93%9C-FTISLAND-x-Warsaw-Poland,8205/

Reklamy

14 comments

 1. Z tego wszystkiego będzie więcej wylanych łez, przez to że połowa fanów nie będzie mogła ich zobaczyć, niż szczęścia że przyjadą….

  Polubienie

 2. czemu warszawa? 😦 większość fanów i w tym ja nie ma możliwości dojechania do stolicy. ps. za Wrocław się nie pogniewam 🙂 Jestem świadoma że i tak zawsze będą nasi idole koncertować we Warszawie ale można sobie pomarzyć o innym miejscu 🙂

  Polubienie

  • Z tego co się orientuje to w każdym kraju jako docelowe miasto koncertu jest stolica. tak jest najbardziej sprawiedliwe. Bo stolica to stolica, a gdyby był właśnie taki Wrocław to wiadomo, że nie wszystkim by się to spodobało. Ja osobiście wolałabym zaś Kraków, ale tak szczerze powiedziawszy to nawet gdyby mi do Gdańska przyjechali to i tak się tam pojawię, w końcu jak by nie patrzeć to Polska a nie Francja czy Niemcy, więc mogło by być gorzej.
   No i nie wiem, trza by pytać innych czy tamte zespoły co były to też w Wawie czy jednak miasto zmieniono.

   Polubienie

  • Musisz się zarejestrować. Numeru karty na razie wpisywać nie trzeba, możesz to tam pominąć. Numer telefonu możesz spokojnie podać, a nawet musisz. Nic za to nie płacisz, po prostu chcą cię zweryfikować, to po to by tysiące osób nie zakładało fikcyjnych kont, przyjdzie ci kod który tam będziesz musiała wpisać. Potem jak już się zarejestrujesz i wszystko porobisz, to wchodzisz na to codziennie. Głosowanie trwa od 2 do 2 w nocy. No i jak wchodzisz tam, to masz albo jakieś pytanie, banalne, albo miejsce na wpisanie e-maila osoby którą chcesz zaprosić do głosowania na chłopaków. No i tyle. Jedynie jak się uzbiera wymagana ilość osób tj 30 lub 50 i tyle wypełni daną misję no to jak nie zdążysz to już nie wypełnisz w danym dniu.
   Mam nadzieję, że teraz jest to bardziej dla ciebie zrozumiałe 🙂
   Jeśli nie zapraszam na e-mail wiolett@vp.pl z pytaniami, postaram się pomóc 🙂 Tylko napisz od czego to jesteś cobym wiedziała, że to nie spam 😉

   Polubienie

 3. O jaa cię gdyby oni do nas przyjechali!! Marzenie! Ale możliwe do spełnienia. Informujcie jeśli poza tym będziecie pisać jakieś zbiorowe prośby czy coś, bo naprawdę mi zależy by ich tu ściągnąć. Usłyszeć ich na żywo to naprawdę coś. Noo i znając naszą publiczność zapamiętają nas na długo 😀 Chcę by mieli naprawdę niesamowite wspomnienia dzięki nam 🙂

  Polubienie

 4. A tak swoją drogą to widzę że Wyspy mają coraz więcej fanów w Polsce, cieszy mnie to bo wiele razy spotkałam się z komentarzami że To kiepski zespół, a główny wokalista nie umie śpiewać i jest zgrubiałym gburem.

  Polubienie

  • Serio?? O ja nie ogarniam jak ktokolwiek mógł tak pomyśleć nawet. Przecież im daleko do bycia gburami, a to, że Hongki nie umie śpiewać to już w ogóle totalna przesada :I
   Też się cieszę, bo zespół zasługuje naprawdę na sławę taką jak mają EXO BTS czy nawet Bangi, są naprawdę super no i jakby nie patrzeć wyróżniają się na rynku koreańskiej muzyki, a przynajmniej z tego co mi wiadomo.

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s