Szef Cube Entertainment, Hong Seung Sung ogłasza odejście z firmy

Cube Entertainment Chairman Hong Seung Sung Announces Departure From Company

Współzałożyciel i szef Cube Entertainment, Hong Seung Sung ogłosił, że opuszcza agencję.

Popołudniem 22 lipca Hong Seung Sung opublikował poprzez media społecznościowe oficjalne oświadczenie o swoim odejściu. W oświadczeniu napisał, że szczerze dziękuje wszystkim, którzy okazali mu tyle miłości przez te wszystkie lata. Po wyrażeniu jak szczęśliwy był pracując w firmie, nawet podczas ostatniej choroby, powiedział, że przykro mu, że musi odejść przed naprawieniem problemów firmy.

Hong Seung Sung poprosił także, by nadal wspierano artystów Cube Entertainment  i podziękował artystom, pracownikom i całej rodzinie Cube.

Hong Seung Sung był wcześniej szefem JYP Enteratainment, przed stworzeniem agencji Cube Entertainemnt z Shin Jung Hwa w 2006 roku. W Cube Entertainemnt obecnie znajdują się BEAST, BTOB, CLC, HyunA, pre-debut group PENTAGON i więcej.

źródło:soompi.com

Reklamy

6 comments

 1. Serio niech BtoB i Beasty się przeniosą… przecież jak tak dalej pójdzie Cube się rozpadnie… Nie podoba mi się to. Czemu od roku ta wytówrnia pada? Kiedyś chyba nie było, aż tak źle tam?

  Polubienie

 2. CUBE może się niedługo rozpaść. Wszyscy odchodzą 4MINUTE, Hyunseung teraz szef… Jeżeli CUBE rozpadłoby się taka Hyuna zostałaby przyjęta do wielu agencji, gorzej z innymi artystami….

  Polubienie

  • Szczerze to wcale nie jest prawda,że gorzej z innymi artystami hyuna wcale nie jest artystka z cube o największej ilości nagród jak dla mnie beast i btob rownież miałoby szanse znaleźć nowa agencje choćby nawet mniejsza cube niezłe zarobiło na samym aktorstwie sungjae jak i rownież na promocji chłopaków

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s