Agencja I.O.I wyjaśnia doniesienia o powrocie całej grupy w październiku

I.O.I’s Agency Clarifies News About Full-Group Comeback In October

W odpowiedzi na ostatnie doniesienia o powrocie I.O.I jako całej grupy w październiku, agencja grupy oznajmiła, że informacje te są nieprawdziwe.

„Realistycznie, październikowy comeback jest trudny” powiedział agencja. „Podczas debiutu mówiliśmy o październikowym comebacku całej grupy z albumem. Jakkolwiek, nie jest to dłużej możliwe. Z powodu indywidualnych harmonogramów członkiń, będzie trudno zebrać wszystkich w październiku.”

Członkinie I.O.I jednocześnie mają grupowe aktywności, w unitach i solo oraz są członkiniami I.O.I. Jung Chaeyeon jest aktywna w swojej oryginalnej grupie DIA, Kim Sejung i Kang Mina zadebiutowały z gugudan, do czego przygotowywały się przed „Produce 101”. Yoo Yeonjung dołączyła do grupy z jej agencji, Cosmic Girls.

Obecnie Choi Yoojung, Kim Doyeon, Jeon Somi, Zhou Jieqiong, Lim Nayoung, Kim Sohye i Kim Chungha są członkiniami siedmioosobowego unitu I.O.I. Według doniesień unit planuje wydanie albumu w pierwszej połowie sierpnia i wyda w sumie dwa albumy.

źródło: soompi.com

Reklamy

One comment

  1. Ten program i utworzenie tej grupy to jeden wielki niewypał. Skoro zostały częścią tej grupy to powinny nią zostać a nie są jednocześnie w kilku zespołach… fani tej grupy nastawili się na aktywności wspólne dziewczyn a nie mogą się zebrać z powodów indywidualnych grafików…
    Mi to one wiszą, bo nie jestem fanką… ale to marnowanie pieniędzy przez stacje Mnet na produkcję czegoś takiego…

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s