Internauci wątpią w to, czy istnieją dobre relacje między Fei a Suzy

Image: Naver Music

Internauci uważają, że panuje pewna niezgoda między Suzy a Fei. 

Fani zauważyli, że Suzy regularnie wspiera artystów JYP na swoim instagramie, dodając zdjęcie ich okładki albumu, zachęcając do słuchania. 

Jej koleżanka z zespołu niedawno zadebiutowała jako solistka, ale jednak Suzy jej nie poparła – zdaniem koreańskich internautów. 

A Wy co o tym uważacie?

Pann-suzyPann-suzyPann-suzyPann-suzy

źródło: koreaboo

Reklamy

7 comments

 1. Może tak być.. ogólnie dziewczyny z Miss A za sobą nie przepadają. Nie mówię, że wszystkie, bo Jia wspiera Fei. Może chodzi o to, że Suzy jest bardziej promowana ? Po ostatnim comebacku dziewczyn widziałam, że mają do siebie pewien rodzaju dystans.. nie dowiemy się tego..

  Polubienie

 2. Ale chyba każdy chce wiedzieć czy w zespole który lubi jest wszystko ok . I to nie jest tylko ich sprawa skoro są zespołem i nie istnieją same dla siebie 😉 Ja ciągle słyszę że one nie przepadają za Suzy …

  Polubienie

 3. W każdej grupie osób zdarzają się zgrzyty, jeśli to nie wpływa na powodzenie zespołu, to jak dla mnie mogą się nawet nienawidzić… GBand czy też BBand to zbieranina obcych dla siebie osób, nie muszą się przecież lubić i we wszystkim zgadzać. Na początku przecież się dopiero poznają, ale to, że są w zespole nie jest wystarczającą gwarancją, że będą siebie lubić i kochać jak rodzeństwo. W dormie może panować chłodna tolerancja, ale przed kamerami uśmiechają się do siebie, tarmoszą za policzki i ściskają jak najlepsi przyjaciele.

  Polubienie

 4. Chwila, chwila, czy ja dobrze zrozumiałam że jest taka spina tylko dlatego ze Suzy nie dodała na swoim instagramie piosenki Fei? Fffff. A co jeśli po prostu np zapomniała, była zajęta, jej wujek ze strony matki ciotki ojca nie cierpi Fei i jej nie pozwolił (?nieważne xD), cokolwiek? Może być milion powodów i mogła nawet nie zrobić tego umyślnie. Nie wstawia przecież każdej piosenki jakiej słucha. Chodź trzeba przyznać, że skoro to jej koleżanka to najprawdopodobniej powinna dodać.
  Wiem, że ogólnie chodzi o kontakty między dziewczynami z zespołu ale chodziło mi o tą konkretną sprawę.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s