Kto zajął pierwsze miejsce w 1 odcinku HIT THE STAGE?

Wczoraj miała premiera pierwszego odcinka HIT THE STAGE, w którym pierwsze miejsce zajął….U-Kwon z 158 punktami!

Podobał Wam się występ?

Reklamy

10 comments

 1. Według mnie jego występ był dobry, ale on sam prawie nie tańczył. Wykonał tylko kilka podstawowych kroków, a resztę załatwiła towarzysząca mu grupa tancerzy. On sam był podczas występu bardziej aktorem, niż tancerzem. A ponieważ jest to konkurs taneczny moim zdaniem powinien wygrać Ten. Pokazał świetną technikę, a interpretacja tematu Devil… wow.
  Mówi to wielka fanka Block B i samego U-Kwona.

  Polubienie

 2. Dorzucę swoje trzy grosze, bo naprawdę witki opadają…
  Wszyscy mają ból pośladków, że U-Kwon okazał się najlepszy. Naczytałam się wiele komentarzy, które były tylko (niesłusznym i nieuzasadnionym) hejtem na niego, bo przebił Tena. (szok, tak nie może być, bo to obraza) Były nawet perełki, które zawzięcie przekonywały, że STARDOM (!) zapłaciło Mnetowi :”)))
  To komiczne, że nie potraficie się pogodzić z wynikiem show i wykłócacie się o to, jakby zależało od tego wasze życie.
  Peace.

  Polubienie

 3. Wygrana Ukwona to sprawa dyskusyjna, bo jeśli brać pod uwagę tylko jego taniec, to nie zasługuje na wygraną, bo z całego występu jego taniec to może 10%, ale jeśli brać całokształt występu to zdecydowanie na to zasługuje, bo jego performance był rewelacyjny.
  To, że Hit The Stage to program taneczny, to nie znaczy, że uczestnicy muszą tylko i wyłącznie skupiać się na samym tańcu, performance jest równie ważny.

  Nawet opis programu mówi, że uczestnicy biorą udział w bitwie na performance, więc Ukwon wygrał zasłużenie, bo jego performance był najlepszy ze wszystkich. Nawet od takiego Tena, który naprawdę pokazał epicki występ pod względem tańca.

  Polubienie

 4. Obejrzałam ten występ i wydaje mi się że w tym programie to nie do końca o sam taniec chodzi. U kwon zrobił niezłe SHOW, dobrze zaaranżowane bardziej pod styl musicalowy i myślę że dlatego wygrał.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s