Cosmic Girls zapowiadają comeback jako trzynastoosobowa grupa z Yoo Yeonjung

Cosmic Girls Teases Comeback As A 13-Member Group With Yoo Yeonjung

Grupa rookie Starship Entertainment, Cosmic Girls ujawniła pierwsze teasery w oczekiwaniu na ich comeback  w trzynastoosobowym składzie z niedawno dołączoną Yoo Yeonjung z I.O.I.

28 lipca Cosmic Girls opublikowały 13 indywidualnych zdjęć razem z kolażem łączącym je wszystkie. Wygląda na to, że ich nadchodzący tytułowy utwór i/albo album będzie zatytułowany „13 Secrets” i ma zostać wydany w sierpniu.

#우주소녀 #WJSN #COMINGSOON #13SECRETS #201608

A post shared by 우주소녀💕 (@wjsn_cosmic) on

Tymczasem Cosmic Girls zakończyły właśnie swoje pierwsze show telewizyjne „CosmicLIKEGirls” na Mnet. W ostatnim odcinku pojawiła się także Yoo Yeonjung .

Co myślcie o comebacku Cosmic Girls jako trzynastoosobowej grupy?

źródło: soompi.com

Reklamy

4 comments

  1. Kocham yeonjung, ale już 12 osób to dużo, a 13… Jak oni im rozdzielą partie tekstu i taneczne, żeby każda się zaprezentowała??? I chyba CG miały koncept 12 znaków zodiaku i nagle co, doszedł nowy? Yeonjung w I.O.I jest w cieniu, nawet nie dostała w mv możliwości pokazania swoich high notes, a w CG przy 13 dziewczynach zapowiada się to samo… Mam przynajmniej nadzieję, ze CG wreszcie orzy tym comebacku będą miały jakieś dobre piosenki, bo na razie z tym u nich cienko…

    Polubienie

  2. uważam że 13 osób w zespole to już zdecydowanie za dużo… przez tak dużą liczbę członkiń żadna tak naprawdę nie jest w stanie się dobrze zaprezentować. Szkoda bo jestem pewna że wśród nich są takie które naprawdę mają duży talent i niestety przy tak dużej liczbie się gubią w tłumie. przez to jakoś nie mogę się do nich przekonać bo są takie nijakie (przynajmniej jak dla mnie). Yeonjung ma fantastyczny głos i moim zdaniem robią jej tym dołączeniem do CG krzywdę.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s