Big Hit Entertainment

 photo Big_Hit_Entertainment_zpsyj00b1sm.jpg

Big Hit Entertainment (빅히트 엔터테인먼트)  – południowokoreańska agencja talentu i wytwórnia płytowa. Firma została założona przez byłego kompozytora JYP – Bang Si Hyuk („Hitman Bang“) w 2005 roku. Podlega pod JYP Entertainment.

Artyści


Byli artyści


Oficjalne strony


Advertisements

19 comments on “Big Hit Entertainment

 1. To prawda, że Big Hit wyrzuciło wszystkie zespoły, tylko po to by promować BTS ? Jak to moja koleżanka powiedziała, że oni są bardzo ograniczeni, jeśli chodzi o rozmowy z fanami i przyjmowanie prezentów.

  Lubię

    • Wydaje mi sie, że mdleją z powodów takich jak pogoda… bo ostatnimi czasy mają naprawdę dużo czasu dla siebie… skrócono im nawet comeback, żeby nie mieli za dużo na głowie…

     Lubię

    • Chłopcy z VIXX od Jellyfish też zemdleli, ale czy to świadczy, że firma jest zła? Otóż nie. Niestety, w niektórych krajach zdarzy się niekorzystna pogoda. Duchota, wysiłek i każdy by zemdlał, trzeba patrzeć na to co się potem z takimi artystami dzieje, a chłopcy z BTS zawsze dostają czas na odpoczynek. Dodatkowo tak jak ktoś napisał, to dla nich tyle kasy, że byliby idiotami nie dbając o nich najlepiej jak można.
     Nie znam dogłębnie każdej firmy, ale odnoszę wrażenie, że BigHit to jedna z lepszych jeśli chodzi o dbanie o artystów.

     A co do innych zespołów. Niestety BH jest małe, promocja i zajmowanie się BTS pochłania im zapewne wystarczająco czasu, w końcu teraz to całkiem znany zespół.

     Co do SM to ja zaś uważam, że to jedna z gorszych firm, choć może się poprawią.

     Lubię

   • I myślę też, że oni nie są ograniczeni w kontaktach z fanami…. odniosłam wręcz wrażenie, że świetnie sie z nimi dogadują i zawsze wspominają o army, a prezenty na bank przyjmują, bo ile to razy chłopcy chodzili z prezentami od fanów…
    NP.. prezent od fanki z fanmeetingu

    Lubię

     • Nie wiem jak jest w SM, ale sam fakt, że trzech członków EXO odeszło o czymś mówi… i ile Kris, Luhan i Tao mieli potem z nimi rozpraw… Nie twierdze, że to zła wytwórnia, ale czasami przesadzają..

      Lubię

    • Zgadzam się nawet podczas nagrywania czegoś w ich wspólnym mieszkaniu jest dużo rzeczy od fanów 😀 mi się właśnie wydaje teraz ze ten menager ich obecny jest strasznie spoko z tego co czytałam komentarze dziewczyn które chodzą na koncerty to wręcz go uwielbiają 😄 a jeśli chodzi o zdrowie chłopaków to Big Hit akurat teraz się nimi bardziej zajmuje :/ skrócony comeback wakacje po promocjach wydaje mi się ze nie jest zle teraz ale kto wie 😦 mam nadzieje ze naprawdę tam o nich dbają bo zasłużyli sobie na dobre traktowanie ciężka praca dla wytworni

     Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s