Półka po azjatycku- recenzje nieco inaczej- ankieta nr. 3

Ślicznie proszę o Wasz wybór i głos! ❤

Półka po azjatycku-recenzje nieco inaczej!

To już trzecia ankieta z serii „Azjatyckiej półki”. W poniższej możecie głosować na swojego faworyta, którego ja następnie zrecenzuję. Macie prawo oddawać swoje głosy do 10 sierpnia, godziny 22:00 na poniższe pozycje. I pamiętajcie, że bez Was ta seria nie istnieje.

#1 „Musiałam odejść”- Jean Sasson- Arabia Saudyjska. Wzruszające wyznania pierwszej żony i jednego z synów Osamy Bin Ladena.

musiałam odejść

 

#2 „Szarańcza i ptak”- Hanan Asz-Szajch- Liban. Piętnastoletnia dziewczyna po urodzeniu pierwszego dziecka postanawia zbuntować się przeciwko całemu światu i ucieka, by spełniać swoje marzenia.

szarańcza i ptak

 

#3 „Obcy”- Taichi Yamada- Japonia. Czy rodzice głównego bohatera naprawdę giną w wypadku samochodowym? Historia o niebezpiecznym balansowaniu między światem żywych, a umarłych.

obcy

 

#4 „Wszystkie jesteście niewierne”- John Follain, Rita Cristofari- Afganistan. Wstrząsająca opowieść dwudziestoletniej kobiety, która marzy tylko o tym, by jej ojczyzna w końcu była wolna.

wszystkie jesteście niewierne

#5 „Cesarzowa orchidea”- Anchee Min- Chiny. Piękna kobieta uwodzi chińskiego władcę. Czy przez ubóstwo będzie w stanie poślubić swojego opóźnionego w rozwoju kuzyna?

cesarzowa orchidea

#6 „Tajlandzka księżniczka”- Ysabelle Lacamp- Tajlandia. Siedemnastoletnia Euroazjatka próbuje odnaleźć swoje prawdziwe „ja” między dwoma zwariowanymi kontynentami.

tajlandzka księżniczka

I ankieta:

 

Weronika Olimpia

Reklamy

5 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s