EXO przygotowuje się do comebacku z nowym teaserem + ujawnia szczegóły i pierwsze indywidualne zdjęcia dla „Lotto”.

EXO Prepares For Comeback With New Teaser

12 sierpnia nowe teserowe zdjęcie pojawiło się na głównej stronie EXO. Teaser jest podobizną żetonów do maszyny do gier i pokazuje słowa „EXO LOTTO”. Kiedy klikniesz na zdjęcie pojawiają się różne żetony, w tym z liczbą 3 i symbol EXO. Zdjęcie w końcu zatrzymuje się na trzech żetonach z symbolem „Lucky One” EXO.

EXO teaser

Fani zgadują, że nadchodzący koncept będzie zawierać takie rzeczy, jak jackpot, lotto, automat do gier lub kasyno. Co więcej, fani nie są pewni, czy zdjęcie jest zapowiedzią albumu repackaged, czy występu w „Infinite Challenge”.

Po ostatnim albumie, EXO było zajęte promocją, koncertami i przygotowaniami albumu repackaged. Fani także czekają na współpracę grupy z Yoo Jae Suk.


Po ujawnieniu nowego teaserowego zdjęcia, SM Entertainment potwierdziło nadchodzący comeback EXO.

Repackaged album grupy będzie zatytułowany”LOTTO”, tak jak zostało zapowiedziane w teaserowym zdjęciu. Zostanie wydany 18 sierpnia przez różne muzyczne strony. Oprócz piosenek z ostatniego albumu „EX’ACT”, zostaną dodane cztery piosenki – w tym tytułowe „Lotto” – do w całości, 13 utworów.

Tytułowy utwór „Lotto” został opisany jako hip-hopowa piosenka zawierająca rytmiczny bass. Jest zatytułowana „Lotto” ponieważ opisuje uczucie szczęścia, jakim jest spotkanie kobiety, którą kochają. Więcej, piosenka ma mieć unikalne brzmienie i uzależniającą melodię.

EXO planuje powrót poprzez scenę „Music Bank” stacji KBS2 19 sierpnia.


Mniej niż 24 godziny po wydaniu pierwszego teaseru, EXO ujawniło trzy pierwsze, indywidualne zdjęcia.

13 sierpnia obraz na oficjalnej stronie EXO zmienił się. Zamiast żetonów do pokera z wcześniej, zdjęcie pokazuje żetony z liczbami 88, 12 i 1.

EXO Lotto

Jeśli klikniesz na żetony pojawiają się zdjęcia członków. 88 to Kai, 12 to D.O, a jeden to Suho.

EXO Kai

EXO Looks Ready To Win Big In Monochromatic Teaser Images For “Lotto”

EXO Suho

Zostało wcześniej ujawnione, że album repackaged EXO, „LOTTO” zostanie wydany 18 sierpnia i będzie zawierał nowe piosenki oprócz oryginalnych piosenek z trzeciego albumu grupy, „EX’ACT”.

Co więcej, wygląda na to, że współpraca grupy z Yoo Jae Suk będzie mieć miejsce mniej więcej w czasie tej promocji.


źródło: (1), (2), (3).

Reklamy

16 comments

 1. hip-hopowa?
  zaraz
  czy my faktycznie mówimy o EXO? XD

  A tak serio to nie mogę się doczekać, chociaż nie wyobrażam sobie tego zupełnie, ale nie pierwszy raz kiedy chłopaki próbują czegoś nowego i za każdym razem wychodzi mega, więc mam duże wymagania.
  Pomysł SM jak zwykle na poziomie, widać, że mają genialnych ludzi od konceptów, którzy dopracowywują wszystko do perfekcji.
  Z tych trzech zdjęć chłopaków, Suho mnie zabił ;___; jejku

  Polubienie

 2. Jezu… znam Exo już 4 lata i wierzcie mi… NIGDY ale to NIGDY Kai mi się nie podobał. Serio, nie wiem czemu, ale ani trochę nie przyciągał mojej uwagi i zawsze był dla mnie na ostatnim miejscu, ale.. po tych dłuuugich 4 latach w końcu mogę szczerze powiedzieć, że tym zdjęciem po prostu wygrał wszystko 😀 A już traciłam dla niego wszelkie nadzieje, a tutaj taka miła niespodzianka ❤
  A co do tego hip-hopu… jak to przeczytałam, to tak trochę zachciało mi się śmiać, bo wyobraziłam sobie rapującego Baekhyuna i rapującego Kyungsoo…
  Ale tak czy inaczej, będę na to czekać

  Polubienie

 3. Hmm z jednej strony jestem mega ciekawa co to będzie i szczęśliwa, bo hej to EXO ale z drugiej zaś, marzę by chłopacy w końcu dostali trochę wolnego, by mogli wypocząć.
  Piosenka na pewno się mi spodoba a i sam koncept jest intrygujący 😉

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s