Sandara Park po raz pierwszy zagra główną role w filmie

Sandara Park Lands First Lead Film Role

Występ Sndary Park w filmie „One Step” (roboczy tytuł) został potwierdzony.

Gwiazda będzie występować jako główna bohaterka, Si Hyun, która widzi muzykę w kolorach. Si Hyun jest znaną autorką tekstów, która ma kryzys, gdyż nie jest w stanie tworzyć piosenek. Jakkolwiek zmienia się to gdy spotyka Ji Il (Han Jae Suk).

„One Step” jest opisywany jako muzyczny dramat, który rozwija się przez melodie połączone z przeszłością, o której co noc śni Si Hyun próbując znaleźć siebie poprzez muzykę. Sama muzyka jest kolejnym głównym bohaterem, tak jak życie Si Hyun.

Reżyser Jun Jae Hong, autor „Poongsan” zajął się tym filmem. Także MCC Entertainment, które pracowało nad OST do dram „The Great Queen Seon Deok”, „Behind the White Tower”, „Six Flying Dragons” i innych, będzie produkować ten film. Na koniec, znany muzyczny reżyser, Kim Soo Jin pracował nad muzyką do tego filmu wraz ze swoją ekipą przez trzy lata.

Dodatkowo Jo Dal Hwan, Hong Ah Reum i Jo Dong In dołączą do obsady wraz z odgrywającymi główne role, Sandarą Park i Han Jae Suk.

Film ma pojawić się w kinach później tego roku i ma być inny od typowych muzycznych filmów poprzez ciepłą atmosferę i łagodność dla uszy i oczu.


źródło: soompi.com

Advertisements

One comment on “Sandara Park po raz pierwszy zagra główną role w filmie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s