Jennie z BLACKPINK cierpi z powodu urazu

BLACKPINK’s Jennie Revealed To Have Suffered Injury

Podczas przygotowań do debiutanckiego występu  14 sierpnia w muzycznym programie „Inkigayo” stacji SBS, BLACKPINK nagrywało wcześniej występ 12 sierpnia.

Po nagraniu występu „Whistle” Jennie skręciła swoją kostkę podczas próby tańca „BOOMBAYAH”. Natychmiast została zabrana do szpitala, by przebadać kostkę.

Według źródła, Jennie nie była wstanie kontynuować ponieważ uraz nie pozwolił jej nawet postawić stopy na ziemi. Pomimo uszkodzenia i dużego bólu Jennie nie chciała się poddać. Po wzięciu leków przeciwbólowych Jennie powróciła na scenie i zakończyła nagrywanie.

Źródło z YG Entertainment oznajmiło: „Badania ujawniły, że nie było to na szczęście poważne uszkodzenie. Jej kostka jest trochę spuchnięta.”

Mamy nadzieję, że Jennie szybko wyzdrowieje całkowicie!


źródło: soompi.com

 

Reklamy

5 comments

  1. Dobrze że to nie jest takie poważne… To teraz przy debiucie dziewczyny przyciągają do siebie najwięcej uwagi jako grupa i indywidualnie, a Jennie jako prowadząca tancerka ma coś do pokazania

    Polubienie

  2. Trochę nieodpowiedzialne zachowanie, tym bardziej że kostka spuchnięta. Rozumiem że presja etc ale trzeba też myśleć o przyszłości. Mam nadzieję, że teraz jednak zrobi sobie nieco odpoczynku inaczej uraz może się pogorszyć.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s