Jak wygląda typowe spotkanie Kim Woo Bin’a z jego przyjaciółmi?

kim-woo-bin_1471302344_af_org

Podczas wywiadu dla magazynu „Elle” Kim Woo Bin opowiedział ciekawą historię o tym, jak wyglądają jego spotkania z równie sławnymi znajomymi.

Jak wiadomo, aktor jest w bliskich relacjach między innymi z Jo In Sungiem, Song Joong Ki, Lee Kwang Soo, D.O., czy Cha Tae Hyun’em. Powiedział: „Może wyglądam na takiego, który lubi imprezować, jednak nie jest to prawdą. O wiele bardziej lubię spędzać czas spokojnie, w domu. W wolnym czasie najbardziej lubię pić soju z przyjaciółmi.”

Potem kontynuował: „W domu Sung hyung’a jest wielki stół. Zazwyczaj to jest nasze miejsce spotkań, gdzie pijemy herbatę i możemy sobie porozmawiać. Kiedy mam czas, proszę któregoś, żeby się ze mną spotkał. Pewnie niektórzy myślą sobie, że przez pracę w jednej dziedzinie jesteśmy zazdrośni o swoje sukcesy, ale wcale tak nie jest. Zazwyczaj chodzę do nich, kiedy dostanę nowy scenariusz i dzielę z nimi swoje obawy.”

kim-woo-bin_1471303303_k1

Źródło

Reklamy

3 comments

  1. Woah, właśnie się dowiedziałam że D.O. przyjaźni się z Woo Binem 😮 Naprawdę? Jakoś bardzo do siebie nie pasują ale przecież przyjaciele są różni. Może coś przegapiłam :p

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s