Junior z GOT7 ogłasza, że od teraz będzie używał swojego prawdziwego imienia

GOT7’s Junior Announces He’ll Be Using Real Name From Now On

Od teraz Junior z GOT7 będzie nazywany Jinyoung!

Wieczorem 15 sierpnia na swoim koncie na Twitterze poinformował fanów o zmianie swojego scenicznego imienia, a także podzielił się słodkim selfie. Napisał: „Od dziś będę pracował pod imieniem Jinyoung zamiast Junior. Stanę się Jinyoung, który stara się mocniej. Proszę, wspierajcie mnie! Dziękuje!!!”

Pełen imię Jinyoung to Park Jin Young, co jest takim samymi imieniem, jak właściciela jego agencji, JYP Entertainment, co doprowadziło do jego debiutu jako Junior (oryginalnie wymawiane jako Jr). Jinyoung powiedział wcześniej w kwietniowym odcinku „Music Bank”, że chcę zmienić swoje sceniczne imię; nie był pewny co do nazywania go „Junior”, gdy robi się coraz starszy.

Co myślicie o zmianie z Junior na Jinyoung?


źródło: soompi.com

Reklamy

7 comments

 1. Jak ma problem używać pseudonimu Junior, gdy jest coraz starszy to niech zmieni go na Senior. Oba pseudonimy są równie głupie, więc nie wiem w czym problem.

  Polubienie

 2. Niestety ciężko będzie mu teraz sprawić by nagle od tak wszyscy nie kojarzyli go z Jr. Rozumiem jego argumentację, toteż dlatego ludzie w agencjach powinni bardziej się zastanawiać nad pseudonimami dla idoli by potem nie wychodziły takie kwiatki.
  Zatem Jinyoung 🙂

  Polubienie

 3. Mi się podoba ^^
  Mimo, że wiele osób to krytykuje, to mi i tak nie będzie sprawiać to żadnego problemu bo od zawsze właściwie mówiłam o nim Jin Young Oppa, a raczej rzadziej używałam Junior Oppa.
  Zresztą mam wrażenie, że tak naprawdę wszyscy mogą się do tego w miarę szybko przyzwyczaić.
  I nieważne dla mnie jest jak go będziemy nazywać, ale to że mimo wszystko będzie zawsze naszym Jin Young oppą, który daję z siebie wszystko i który jest mamusią naszego kochanego GOT7.

  Polubienie

 4. Mnóstwo idoli zmieniało pseudonimy w trakcie swojej aktywności. Z czasem fani się przestawią, szczególnie, że wielu z nich nazywa idoli prawdziwymi imionami już od początku. Junior/Jr. pewnie też będzie funkcjonowało równolegle, nie powinien się tym przejmować.

  Polubienie

 5. Cały zespół i większość fanów mówili na niego Jinyoung. Junior – używali zwyczaj, kiedy podpisywali filmy lub zdjęcia. Nie rozumiem, dlaczego zmiana ma komuś przeszkadzać.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s