Kai z EXO opuści promocję „Lotto” z powodu urazu

EXO’s Kai To Miss Promotions For “Lotto” Due To Injury

Z powodu ostatniego urazu na koncertach EXO PLANET #3 – EXO’rDIUM, Kai z EXO nie weźmie udziału w promocji albumu repackage, „Lotto”.

Promocja rozpocznie się po wydaniu albumu o północy czasu koreańskiego 18 sierpnia i ich pierwsza scena comebackowa będzie miała miejsce w „Music Bank” stacji KBS2 19 sierpnia. Kai nie wystąpi w „Music Bank” i opuści całą promocję. Źródło z SM powiedziało News1: „Z powodu chęci skupienia się na leczeniu kostki, Kai niestety nie będzie brał udziału w promocji. Brał udział w nagrywaniu albumu i kręceniu teledysku.”

Obejrzyj najnowszy teaser „Lotto” tutaj:


źródło: soompi.com

 

Reklamy

15 comments

 1. Długo leczy te swoją kostkę no i teledysk jakoś nagrał… nie chce nic wróżyć ale coś mi tu śmierdzi, oby EXO znów nie zmalało o jedną osobę. Zwłaszcza że te problemy z mogą to miał już jakiś czas temu.

  Polubienie

 2. Zawsze tak jest. Co chwilę ,,Kai ma kontuzje”, ,,Kai nie weźmie udziału w promocji”. Mi się wydaje że EXO się rozpadnie niedługo. Trzech odeszło, Lay wogóle nie bierze udziału w…niczym w korei,Kai co chwile ma kontuzje…to nie wygląda najlepiej. W każdym razie ,Kai ‚owi życzę zdrowia a jak to się potoczy -zobaczymy.

  Polubienie

  • Co chwilę? Miał kontuzję która się odnowiła, chyba lepiej by teraz odpoczął i wyleczył ją całkowicie niż ją pogorszył i później nie mógł tańczyć przez miesiące.
   Lay nie bierze udziału w niczym w Korei? W takim razie kto promował się podczas promocji Ex’Act w Korei? Latał co kilka dni z Korei do Chin i z powrotem by być obecnym podczas wszystkich występów, ale tak, nie bierze udziału w niczym w Korei :)))

   Polubienie

 3. Dobra decyzja, cieszę się, że ktoś tam poszedł po rozum do głowy. Dla niektórych to tylko kostka dla mnie aż. Jako tancerz i to główny bardzo ją nadwyręża, więc cieszę się, że weźmie się za porządne jej wyleczenie, i będę trzymać kciuki by wszystko poszło tak dobrze, by ta kontuzja już nigdy nie powróciła, choć wiem, że to niestety jest raczej niemożliwe 😦 Przykre, że zdarzyło się to jemu, który kocha tańczyć.

  Polubienie

  • Czyli mam rozumieć, że wg ciebie osoba, która uwielbia tańczyć celowo uszkodziła sobie kostkę żeby tego nie robić, tak?
   Cóż za zabawne myślenie.
   Wystarczy chwila, niefortunne stanięcie nogą i już kontuzja gotowa. Dla nas, osób ‚normalnie’ żyjących mogłoby się to skończyć po pierwszym razie, ale uświadamiam, że on jak tancerz nadwyręża ją i to wielokrotnie. Tym bardziej, że na samym początku nie dano mu porządnie odpocząć, to teraz widać co się dzieje.
   Przykre, że masz tak negatywne o nim zdanie.
   Mam świadomość że to dodatkowa praca dla reszty chłopaków i choreografów, ale wierz mi, że Kai nie zrobił tego celowo.

   Polubienie

  • Tak naprawdę to nie mamy pojęcia o kontuzjach choreografów czy tancerzy, bo nie są tak popularni. Poza tym oni mogą zostać zastąpieni i ich zniknięcie z występów nie rzuca się w oczy, nie to co członków zespołu. Dlatego mimo drobnych kontuzji idole biorą udział w występach i tylko pogarsza się ich stan, to błędne koło. Dobrze że wreszcie SM uczy się na błędach i pozwali mu odpocząć.

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s