EXO nie spodziewali się, że ‚Lotto’ zdobędzie pierwsze miejsca!

EXO_1471668464_af_org.jpg

Teledysk do ‚Lotto’ zdobył ponad 3 miliony wyświetleń w mniej, niż jeden dzień, a już osiągnął all-kill na wielu, wielu listach przebojów, do tego sprzedano ponad 1,170,365 kopii albumów EX’ACT i Lotto, co można wpisać do kart historii kpopu!

Jednakże, chłopcy w jednym z wywiadów zdradzili, że wcale nie spodziewali się dużego sukcesu. ‚To zupełnie inny gatunek, jaki dotychczas pokazywaliśmy, więc szczerze, wcale nie spodziewaliśmy się #1 miejsca. Czekaliśmy do 1 w nocy po opublikowaniu piosenki, żeby spojrzeć na listy przebojów i byliśmy bardzo szczęśliwi, widząc ‚Lotto’ na pierwszym miejscu. Dziękujemy wszystkim EXO-L i każdemu, kto słucha naszej muzyki. Proszę, bądźcie z nami, żeby zobaczyć więcej!’

Następnie dodali: ‚Po raz kolejny poczuliśmy, jak bardzo ludzie kochają EXO i poczuliśmy się obarczeni. Będziemy robić co w naszej mocy, żeby wam się odwdzięczyć muzyką’.

źródło

 

 

Reklamy

7 comments

 1. Cieszę się i szczerze gratuluję 😀 nie jestem EXO-L ale lubię zespół a Lotto bardzo mi się spodobało i uważam, że naprawdę chłopaki zasłużyli 🙂

  Polubienie

 2. nie ośmieszali by się gadając takie rzeczy… topowy zespół, co roku zdobywający narody za album roku a mieli by jakiegoś music banku nie wygrać czy inkigayo….
  wydali by jakaś lipę a fani EXO i tak by wkupywali albumy.

  Polubienie

 3. Szczerze to nie rozumiem ich zdumienia. Są mega znani, mają mnóstwo, mnóstwo fanów którzy kupią wszystko co tylko od chłopaków wyjdzie. Musieliby nie wiem jaki badziew wypuścić żeby nie był znany a i tak by pewnie był, bo sporo fanów wspiera swego artystę nawet jeśli piosenka się mu nie podoba, dla samego wsparcia kogoś kogo się lubi.
  Wiec naprawdę, nie rozumiem czemu się tu dziwić.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s