Hyuna płacze mówiąc o 4Minute w „Hyuna X-19”

16 sierpnia wyemitowano pierwszy odcinek „Hyuna X-19”, podczas którego Hyuna ze łzami w oczach mówiła o rozpadzie 4Minute: „Dlaczego tak bardzo nienawidzę słowa ‘rozpad’?”. Idolka była wiele razy pytana o rozwiązanie grupy, dlatego ciężko było jej o tym opowiadać. „Ponieważ cały czas o tym mówiłam, wygląda to tak, jakbym wspominała o tym specjalnie, gdyż wydaję swój album. Jestem przez to bardzo zła, że wychodzę na taką osobę”. Hyuna wyraziła swój smutek, ponieważ ludzie uważali, że używa 4Minute, aby skupić całą uwagę wokół siebie. Powiedziała również, że w odniesieniu do informacji, jakie podają media, jest ona jedyną, która mówi o 4Minute, kiedy pozostałe członkinie milczą: „Tak szybko jak inni ludzie widzą te informacje, zaczynają myśleć ‚Więc ona jest taką osobą’ i to nie jest tak, że ja mogę powiedzieć, że nie jestem taka. Bardzo tego nienawidzę. Nienawidzę siebie”, powiedziała płacząc. Potem kontynuowała: „Nie chcę nic mówić, ale w tej chwili mówię coś, za co nienawidzę siebie. Czuję, że jeśli one to zobaczą (inne członkinie), to również to znienawidzą. Nie obchodzi mnie co powiedzą inni ludzie”, łzy nadal płynęły jej po policzkach.

+ cały odcinek
źródło: Hyuna Poland
Reklamy

24 comments

 1. Jeju.. szkoda mi jej.. dla niej czas spedzony z 4minute to naprawde sporo czasu. Nie da sie tego tak latwo zapomniec. Ja rowniez plakalabym na jej miejscu.. nie wydaje mi sie ze chce sie wypromowac.. pewnie naprawde to przezywa tak jako jak inne czlonkinie..

  Polubione przez 1 osoba

 2. Biedna Hyuncia :/
  Jedziemy do Korei i wykupujemy wszystkie albumy żeby ją pocieszyć?
  I ta gra aktorska poziom jasełka.
  W 2:37 fragmentu ona zaczyna płakać, wzrusza się, cieszy się czy dostaje orgazmu bo nie wiem?

  Polubione przez 1 osoba

   • Chamsko? Hyuna tego nie zobaczy, natomiast reszta dziewczyn z 4minute zobaczy jak Hyuna próbuje zwrócić na siebie uwagę ich kosztem. Jest smutna, płacze za każdym razem gdy mówi o rozpadzie zespołu, nienawidzi tego mówić. Jednak za każdym razem o tym wspomina hmm, ciekawe, czyżby jakaś niewidzialna ręka rynku ją do tego zmuszała? Obiadu nie dostanie jak nie wspomni o 4minute? Mniejszy kawałek ciasta czy co? Płacze bo rozpadł się zespół, który rozpadł się tak naprawdę wyłącznie przez nią, ona tęskni za zespołem dziewczynami. Natomiast reszta dziewczyn zerwała z nią kontakt i wyprzedaje pamiątki z zespołu. Wszyscy są smutni bo Hyuna płacze podczas promocji albumu, a pozostałe dziewczyny co? Straciły wszystko i jakoś muszą sobie dać radę same. Uprzedzając odpowiedzi takie, że to nie wina Hyuny tylko kontrakty się skończyły. Owszem skończyły się kontrakty wytwórnia nie chciała podpisać z resztą dziewczyn kontraktu to nie wina Hyuny. Natomiast winą Hyuny jest to, że sprzedała całą przyjaźń z dziewczynami (o ile takowa rzeczywiście istniała), zamiast wspólnie „znaleźć” nową wytwórnie w której by były traktowane jak królowe z racji tego, że są bardzo znane i mają sporą rzeszę fanów. Jessica jakoś dała rade, Minzy również. Słowo : „znaleźć” w w cudzysłowie, ponieważ myślę że to nie one by musiały szukać wytwórni, tylko wytwórnia ich.

    Polubione przez 1 osoba

    • ehh.. popatrz na to z tej strony: po pierwsze ona jako jedyna się teraz promuje, więc nic dziwnego, że jest non stop pytana o 4minute, chyba nie wiesz jaki okrutny jest show biznes w Korei, że tak to wszystko lekko piszesz, Hyunie mogli kazać (w sensie jej wytwórnia) to wszystko mówić. Po drugie to pierwszy raz kiedy mówi tak otwarcie o 4minute i drugi raz w ogóle, więc nie rozumiem twojego zdania „Obiadu nie dostanie jak nie wspomni o 4minute?”. Moim zdaniem zachowujesz się bardzo nie fair, nie znasz dokładnie całej sytuacji i nikt jej nie zna, a kompletnie już ją przekreśliłaś i zwaliłaś całą winę na nią, bo co, tak łatwiej nie?
     Na prawdę nie rozumiem twojego toku myślenia.. reszta dziewczyn nie chciała odnowić kontraktu to Hyuna też tak miała zrobić? Ona jako jedyna była soliską, straciłaby cały swój dobytek zrobiony w tej wytwórni. Mimo, że są/były popularne to nie tak łatwo znalazłyby agencję o podobnych warunkach. A przypominam, że one są już dorosłe..Nie obraziłyby się na siebie z powodu: odchodzimy wszystkie z wytwórni, a jeśli ty nie odejdziesz to obrażamy się na ciebie. Twoim tokiem myślenia można by było powiedzieć, że jak Minzy odeszła to CL, DARA i BOM też powinny odejść i to samo z Jessicą.

     Wspomnę również, że Hyuna ma wiele różnych kontraktów z różnymi markami, które obligują ją do pewnych działań i zachowań, więc no.. (powtórzę się) nie jest fair jak ktoś czytając parę newsów na jej temat skreśla ją już na dobre.

     Polubienie

     • Patrzę na to cały czas z tej strony. Już Ci wyjaśniam zdanie „Obiadu nie dostanie jak nie wspomni o 4minute?”. Otóż jak sama napisałaś „Hyunie mogli kazać (w sensie jej wytwórnia)” mogli jej kazać i pewnie tak było nie zaprzeczam, ale w tym momencie wszystko idzie w stronę tego ironicznego „przysłowiowego obiadu” w sensie, że co by jej zrobili jakby jednak nie tego powiedziała? Wytwórnia zwolniła by swoją największą gwiazdę? Nie zapłacili by jej? Danie jej tak zwanego „wilczego biletu” też raczej nie patrząc na jej popularność nie tylko w Korei. A jeśli chodzi o „reszta dziewczyn nie chciała odnowić kontraktu to Hyuna też tak miała zrobić?” nie chciały one? Czy wytwórnia? Jak już też o tym wspomniałaś „nie znasz dokładnie całej sytuacji i nikt jej nie zna” i nikt nie pozna dodam od siebie. Póki co to mamy 4 dziewczyny, „które usuwają Hyune i zespół ze swojego życia”. Może nigdy nie było wśród nich przyjaźni, może są zazdrosne i dlatego tak postępują. Ja nie wiem i nikt tego nie wie. Jednak cała sprawa jednak toczy się o wspominanie o 4minute, które nadal uważam za bardzo niestosowne i jak by to powiedział Poeta Stonoga „jest to wycieranie swojego ryja kimś innym”. A jeśli chodzi o Jessice to ona została wyrzucona z zespołu bo chciała się usamodzielnić od wytwórni przynajmniej taka jest oficjalna wersja trzymając stronę Jessicy. A jeśli o Minzy to ona odeszła z zespołu dlatego, że przez czyjś skandal wytwórnia o niej zapomniała i krótko mówiąc miała na nią wy*ebane przez co w pewnym sensie blokowała ją jako artystkę. Inni inteligjeńci, których rola polega tylko na pisaniu, że jestem żałosny mogli by napisać swoje zdanie i powiedzieć co by wytwórnia zrobiła Hyunie jakby nie powiedziała o 4minute mimo że jej kazali.

      Polubienie

      • usunęły ze swojego życia? bo co, bo usunęły ją z insta? xD Jihyun usnęła wszystkich obserwujących licząc w to Sohyun, Jiyoon i Gayoon, a Gayoon usuneła wszystkie zdjęcia.

       Czy coś by zrobili Hyunie za to jakby nie powiedziała o 4minute? Ahh no tak, przecież Hyuna to wielka gwiazda i może robić sobie co żywnie jej się podoba bo przecież nie wywalą jej z wytwórni.. (idąc twoim tokiem rozumowania) Ah..gdyby szoł biznes był taki prosty.
       Prędzej czy później i tak któraś z dziewczyn wypowiedziałaby się na ten temat. Następna, która o tym wspomni będzie Jiyoon, która ma zadebiutować solo.

       Polubienie

       • Muszę sobie chyba napisać na ścianie przed monitorem żeby wszystko pisać dosłownie bo nawet jak zdanie jest w „” to macie problemy ze zrozumieniem i bierzecie wszystko dosłownie. Odpowiadając na „szoł biznes był taki prosty.” koreański szoł biznes nie jest prosty, można by nawet porównać wytwórnie do rządu krld, a media i artystów do zwykłych szarych mieszkańców. Cieszy mnie to, że wyśmiałaś zdanie o tej karze to tylko umacnia mnie w tym, że nikt tutaj nie wie co mogliby jej za to zrobić, czyli najpewniej nic. A odpowiadając „Prędzej czy później i tak któraś z dziewczyn wypowiedziałaby się na ten temat. ” spoko, niech się wypowiadają chętnie posłucham. Tylko niech nie wymyślają jakiejś sztucznej rozpaczy i łez, które moim zdaniem wyglądają komicznie. Bo gdyby nie to, to nie było by tutaj tych komentarzy. Od razu mówię, że się na aktorstwie nie znam, według mnie to wygląda bardzo sztucznie. Może są tu jacyś specjaliści od szkolnych jasełek czy inne Szpilbergi, które się na tym znają i twierdzą inaczej. Jak się da w jakiś sposób wytłumaczyć, że jej reakcja jest w pełni naturalna to niech się nie krępują. Bo dla mnie, czyli przeciętnego widza polsatowskich reklam, jej reakcja jest nad wyraz sztuczna.

        Polubione przez 1 osoba

        • twój sposób rozumowania tej sprawy jest taki dziwny, więc już nie mam pojęcia co brać dosłownie a czego nie. Tak czy inaczej, jeśli ponownie będziesz kogoś tak srogo oceniać pomyśl nad kulturą osobistą, bo z tym ‚orgazmem’ to nie pokazałaś się z najlepszej sttrony.

         Polubienie

   • Przypominam,że one są dorosłe.Nikt nie wie czy się naprawdę przyjaźniły a nawet jeśli to reszta członkin widziała,że Hyunie się powodzi w owej wytwórni,więc wymaganie od niej odejścia całą grupą też by było chamskie.Nwm po co drążyć temat jak i tak się nie dowiemy czy one się naprawdę przyjaźniły lolz,Owe łzy mogą być szczere bądż udawane,who knows.

    Polubienie

  • Po przeczytaniu Twoich jakże żałosnych wypowiedzi, śmiem twierdzić, że jesteś osobą, która nie ma pojęcia o show biznesie i o działaniach wytwórni, w której aktualnie jest HyunA.

   Już nie chcę się wypowiadać dłużej na temat, wcześniej przez ciebie wspomnianego, orgazmu i chwiejnościach emocjonalnych idolki. Przecież każdy głupi wie, że człowiek inaczej wszystko odbiera i INACZEJ radzi sobie z emocjami, i INACZEJ reaguje na ewentualny stres lub nacisk ze strony innych. A twoje z pozoru „zabawne” porównania były po prostu bezczelne i nie na miejscu.

   Wracając do tematu Hyuny i jej wyznań…
   Obejrzałem cały odcinek tego. Idolka wyraźnie przyznała, że nie chciała odpowiadać na te pytania, ale została zmuszona. Po „przesłuchaniu” odnośnie rozpadu 4minute, idolka nie wytrzymała i coś w niej pękło. Zaczęła płakać. To, że wyglądało to inaczej niż sobie myślisz, już nie jest jej winą. Nie każdy podczas smiania się, denerwowania się, czy też płaczu, musi wyglądać tak samo. Takie jest życie, tak działa ludzki organizm: każdy inaczej. Cała filozofia, ot co.

   Przestańcie snuć wszelkie teorie na temat fałszu, zdobywania atencji i wymuszania litości. To się robi nudne.

   A ty, osobo, która najwyraźniej nie ma pojęcia czym jest orgazm (nie wiem jak mam się do ciebie zwracać i nie chcę wiedzieć), zamiast używać takich określeń do „wyrażenia swojego zdania” lepiej popracuj nad kulturą osobistą i wzbogać swoje słownictwo, by w przyszłości uniknąć kompromitacji.

   Schluss.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Patrząc na poprzednie komentarze… Siedzi cicho i nic nie mówi o rozpadzie – źle, zaczyna o tym mówić – też niedobrze, bo się przez to ‚promuje’ i ‚robi wokół siebie zamieszanie’, ‚chce wzbudzić litość’. Co ona wam takiego zrobiła że aż tak bardzo jej nie lubicie? Nie znacie jej, nie wiecie jaka jest, a wyciągacie wnioski po tym jak wygląda i jakie piosenki tworzy? Bo takie właśnie odnoszę wrażenie.

  Polubienie

  • „Patrząc na poprzednie komentarze” chyba tu chodzi o mój komentarz. Kto powiedział, że nie jej nie lubię? Albo że wyciągam wnioski po tym jak wygląda i jakie piosenki tworzy? Po prostu denerwuje mnie robienie z jednej „zwyciężczyni” największej ofiary.

   Polubienie

   • Napisałam że odnoszę takie wrażenie, nie wiem jakie ktoś ma o niej dokładne zdanie i nie było to skierowane bezpośrednio do ciebie, a szczególnie nie druga część wypowiedzi o wyciąganiu wniosków po wyglądzie. To drugie już w szczególności było ogólnikowe.
    + nikt nie robi z niej ofiary, ona się tylko wypowiada o całej sprawie. Ma prawo skomentować sytuację i powiedzieć co czuje. Ona sama sobie pytań nie zadaje, robią to reporterzy którzy zwęszą każdy ciekawiący ludzi temat. Milcząc tylko prowadziłaby do spekulacji tworzonych przez media. Jestem w 100% pewna że gdy Jiyoon lub którakolwiek z dziewczyn zacznie się promować i udzielać wywiadów też dostanie takie pytania.
    „Zwyciężczyni”. Myślę że nawiązujesz do przedłużenia kontraktu z Cube. Nie masz pojęcia czy dziewczyny chciały przedłużyć kontrakty, a to że tego nie zrobiły i dołączyły/dołączą do innych agencji nie robi z nich przegranych.

    Polubienie

  • To jest właśnie największy problem – oceniają ją na podstawie jej seksownego konceptu. Hyuna wiele razy mówiła, że prywatnie daleko jej od bycia seksowną, to jest jedynie jej image sceniczny, który zresztą wiele idoli posiada. Przykro mi czytać jak wszyscy krytykują Hyune nie znając jej i zarzucając, że to przez nią 4minute się rozpadło ;c

   Polubienie

 4. To przykre. Po 7 latach nagle sie rozstać? To tak samo jak 6 lat podstawówki. Przez 6 lat jesteście razem, przywiązujecie sie do siebie i nagle trzeba sie rozstać. To smutne.

  Polubienie

 5. Znaczy ogolnie… wypowiadacie sie tak jakby hyuna mowila o tym na konferencji a ona zalila się współpracownikom na sposobności. Oczywistym jest, że wszyscy będą się jej pytać co z 4minute, w koncu jest na ten moment najbliższą odpowiedzią. Odpowiedzieć powinna bo inaczej wyjdzie na ta złą jak to bywa w Korei. To chyba normalne że coś cię boli to powiesz najbliższym.
  Orgazm… slabe porównanie, gdyz podczas plakania robimy różne rzeczy by wywalić stres i inne takie. No w kazdym razie dla mnie to nie było nic dziewnego.
  Ogolnie współczuję dziewczynie, tak rzucona przez wytwórnię ktora mogła przewidzieć że coś takiego będzie…

  Polubienie

 6. Fakt, że jest zasypywana pytaniami o rozpad zespołu i to może być trudne, ale kurcze to było nieuniknione i chyba się z tym liczyła ruszając tak szybko z solowym comebackiem. Nie pomogło jej też, że do promocji wykorzystała fancafe czy jakąś inną stronę 4 minute, co rzeczywiście wyglądało jakby chciała z marszu niejako przejąć fandom. Pozostałe dziewczyny nie mają możliwości wypowiedzenia się i poszły kompletnie w odstawkę, nie mają wsparcia wytwórni ani indywidualnej promocji. Hyuna ma konferencje i program kręcony specjalnie dla niej, w którym mogą organizować takie ustawione scenki zza kulis, żeby wzbudzić sympatię widzów. Nie wyszło to szczere.
  Niech robi po prostu swoje i buduje dalej własną markę, trzeba przeczekać ten trudny okres.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s