Hyunseung wyznaje, że boi się po odejściu z B2ST.

Dnia 24 sierpnia, idol wystąpił w odcinku ‚Hit the Stage’. Hyunseung otwarcie mówił o burzliwych emocjach, które czuł po odejściu z B2ST.

Hyunseung_1472052782_af_org.jpg

W wywiadzie żalił się: ‚Jeśli zdobędę mało punktów (w show), nic na to nie poradzę, ale będę przejęty, nawet jeśli postaram się taki nie być. Szczerze mówiąc, czuję strach po opuszczeniu zespołu. Zostanę oceniony po raz pierwszy po moim odejściu.’

Na szczęście Hyunseung nie miał się czym martwić, ponieważ jego umiejętności taneczne zwiały wszystkich z powierzchni. W ‚Hit the Stage’ idol swój sexowny image przekształcił w sangnamja, czy  ‚prawdziwego faceta’.

Hyunseung_1472052800_1.jpg

Źródło: allpop.com

Reklamy

5 comments

  1. Dobrze, że próbuje indywidualnej aktywności, wyszedł do ludzi i nie unika już mediów. Czas ruszyć do przodu i zacząć budować własną ścieżkę kariery.

    Polubienie

    • solo debiut już miał, teraz to bardziej comeback… ale wątpię by doczekał się tego w cube. sądząc po ostatnim bałaganie w tej agencji, Hyunah mówiła że duetu z nią też nie będzie. Pozostaje czekać az jego kontrakt się zakończy albo cube pozwoli mu odejść do innej agencji.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s