Półka po azjatycku- recenzje nieco inaczej- ankieta nr. 4

Ślicznie proszę o Wasz wybór i głos!

Półka po azjatycku-recenzje nieco inaczej!

To już czwarta odsłona „Półki po azjatycku”. Mam nadzieję, że dotychczasowa forma artykułów z tej serii przypadła Wam do gustu! W międzyczasie, gdy przygotowuję dla Was kolejne materiały, proszę Was o głosy do ankiety. Jak zawsze- możecie głosować na tyle książek ile chcecie do 25 sierpnia godziny 22:00. Pamiętajcie, że bez Was ta nie istnieje!

#1 „Musiałam odejść”- Jean Sasson- Arabia Saudyjska. Wzruszające wyznania pierwszej żony i jednego z synów Osamy Bin Ladena.

musiałam odejść

 

#2 „Szarańcza i ptak”- Hanan Asz-Szajch- Liban. Piętnastoletnia dziewczyna po urodzeniu pierwszego dziecka postanawia zbuntować się przeciwko całemu światu i ucieka, by spełniać swoje marzenia.

szarańcza i ptak

#3 „Wszystkie jesteście niewierne”- John Follain, Rita Cristofari- Afganistan. Wstrząsająca opowieść dwudziestoletniej kobiety, która marzy tylko o tym, by jej ojczyzna w końcu była wolna.

wszystkie jesteście niewierne

#4 „Cesarzowa orchidea”- Anchee Min- Chiny. Piękna kobieta uwodzi chińskiego władcę. Czy przez ubóstwo będzie w stanie poślubić swojego opóźnionego w rozwoju kuzyna?

cesarzowa orchidea

#5 „Tajlandzka księżniczka”- Ysabelle Lacamp- Tajlandia. Siedemnastoletnia Euroazjatka próbuje odnaleźć swoje prawdziwe „ja” między dwoma zwariowanymi kontynentami.

tajlandzka księżniczka

Ankieta:

Weronika Olimpia

 

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s