JinE (Oh My Girl) wstrzymuje promocję z powodu anoreksji

jine_1472107953_af_org.jpg

25 sierpnia  WM Entertainment oficjalnie ogłosiło: JinE wstrzymała swoje wszystkie promocje ze względu na jej stan zdrowia. Na początku, przepraszamy wszystkich fanów, którzy okazali tyle miłości  OMG i JinE. Idolka od czasów debiutu dawała oznaki anoreksji, a teraz jest w trakcie leczenia w szpitalu. Po długiej i ciężkiej rozmowie z JinE, zdecydowaliśmy o przerwie, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie naszej idolki.

Agencja kontynuowała: Pozostałe 7 członkiń będzie kontynuowało swój grafik bez JinE, jednak nadal będziemy wspierać dziewczynę podczas jej przerwy. Jeszcze raz przepraszamy za te nagłe wiadomości. Proszę, dajcie OMG dużo miłości i uwagi.

Stan JinE ujawnił się w grudniu ubiegłego roku.

źródło

Reklamy

10 comments

 1. Skoro w czasie debiutu były już tego oznaki nie powinna w ogolę zadebiutować…takie życie jakie prowadzą idole i co robią z nimi koreańscy fanami mogło doprowadzić do znacznie czegoś gorszego… niemniej jednak życzę jej szybkiego powrotu do formy bo z choroby już nie wyjdzie, jedynie może z nią walczyć.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Może jej się udać, jej dużo dziewczyn, które wyleczyły się, tyle że w Korei na pewno trudniej jest się wyleczyć i szczerze nie jestem w 100 % pewna czy jej się uda… Niemniej jednak życzę jej powodzenia.

  Polubienie

 3. Dobrze, że reagują na problem i zapewnili jej leczenie. Nie można takiego tematu zmiatać pod dywan i zwalać na specyfikę pracy idola. Życzę jej powrotu do zdrowia.

  Polubienie

 4. Właśnie przeczytałam oświadczenie wytwórni, że JinE odchodzi z zespołu i anulowali z nią kontakt. Szkoda że tak wyszło, ale zdrowie i komfort psychiczny są najważniejsze. Wytwórnia porządnie się zachowała.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s