Przyjazd policji po uderzeniu samochodem fana Red Velvet?

red-velvet_1472069542_af_org.jpg

 Red Velvet znalazły się pod negatywnym światłem w oczach wielu internautów, chociaż, na szczęście, nie przyłożyły ręki do tego ‚wypadku’.

 Pod internetowym postem zatytułowanym ‚Policja przyjechała po menadżera Red Velvet za uderzenie fana samochodem‚, jeden z internautów zamieścił krótki filmik z Tweetera, na którym widać wychodzącą z windy policję, kierującą się potem do miejsca zdarzenia. Opis tego filmiku to ‚Hey wszyscy, policja przyjechała po menadżera RV za uderzenia fana‚.

Drugie uchwycenie zdarzenia pokazuje policję, szukającą menadżera RV, a opis do tego zdjęcia to ‚Ten menadżera jest zabawny lmaoo, ‚Uderzyłem fana?’, oto co powiedział, a kiedy fan stwierdził, żeby policja przejrzała CCTV,  ten zaczął przepraszać. ‚Sorry’ loool.’

Wielu internautów skomentowało to wydarzenie, pisząc rzeczy typu ‚”Cholera…„To już trochę za daleko…” „Omg, to na serio? Czemu od razu używać przemocy?,” „To stawia Red Velvet w negatywnym światle…,”Biedne Red Velvet… przemoc nie jest rozwiązaniem…” i wiele więcej.

https://twitter.com/LEE577l/status/768338957578883073

red-velvet_1472069581_1.jpg

red-velvet_1472069581_2.jpg

źródło

 

Reklamy

2 comments

  1. Trudno się dziwić, jak fani otaczają ich i pchają się pod koła. Pewnie menadżer nawet nie zorientował się, że kogoś obtarł autem, a sasanki od razu robią z igły widły.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s