Pierwsza oskarżycielka Park Yoochuna została oskarżona o wnoszenie fałszywych zarzutów

Park Yoochun’s First Accuser Has Been Indicted For False Accusation

29 sierpnia pierwsza oskarżycielka Park Yoochuna została oficjalnie postawiona przed sądem.

Pierwsza oskarżycielka (niżej opisany jako „A”) została wcześniej aresztowana za próbę szantażu i składanie fałszywych oskarżeń. Chłopak A, jak i jej kuzyn, którzy byli zamieszani w tę sprawę, zostali poddani procesowi bez aktu oskarżenia.

Sprawa wynikła, gdy A oskarżyła Park Yoochuna o seksualną napaść  w łazience miejsca rozrywki dla dorosłych (bar). Później wycofała ona oskarżenie, mówiąc: „To nie był przymus”.

więcej: Park Yoochun z JYJ oskarżony o napaść na tle seksualnym; odpowiedź strony Park Yoochun

Doniesienia o wycofaniu zarzutów o napaść seksualną; odpowiedź strony Park Yoochuna

Jakkolwiek A, jej chłopak i kuzyn spotkali się później z reprezentantem C-JeS Entertainment, Park Chang Joo i poprosili o ugodę w postaci 500 milionów won (około 440,000$). Park Yoochun otrzymał także zarzut (nie został zatrzymany) o podejrzenie oszustwa i namawianie do prostytucji.

Wszystkie inne kobiety oprócz A zostały oczyszczone z zarzutów i Park Yoochun nie wniósł przeciwko nim sprawy o fałszywe składanie oskarżeń.


źródło: soompi.com

Reklamy

5 comments

 1. Nie tylko pierwsza została pozwana ale i druga i zdaje się ze 3 tez. Przestarzała infodmacja z lekka…. Stacje telewizyjne które narobily szumy wokół Yoochuna tez maja zostac pozwane pod zazutem zlamania praw czlowieka, zlamania tejemnnicy sledztwa itp.

  Polubienie

 2. Z tego co wiem to pozostałe trzy kobiety też ma Yoochun zaskarżyć, a poza tym to On został oczyszczony z zarzutów które one zgłosiły a nie odwrotnie, skoro Park Yoochun został oczyszczony z zarzutów to chyba one automatycznie powinny być oskarżone o składanie fałszywych oskarżeń, też słyszałam że media również zostaną podane do sądu przez Yoochuna i bardzo dobrze, jak dla mnie powinien podać do sądu wszystkie 4 kobiety i media, media powinny w najlepszym czasie antenowym oficjalnie przeprosić a kobiety powinny być sądownie ukarane i media powinny pokazać ich wizerunki, one zniszczyły reputacje Chunniego więc powinny poczuć to na własnej skórze

  Polubienie

 3. Na przyszłość będzie uważał z kim zamyka się w łazience…
  szkoda chłopaka bo przez ten skandal może być mu ciężko odbudować reputację… bo w oczach Koreańczyków jest ścierwem…

  Polubienie

 4. Bardzo dobre wiadomości!
  Od początku nie wierzyłam w te oskarżenia, a jak nagle dwie inne ni stąd ni zowąd sobie coś niby przypomniały to od razu wiedziałam, że coś jest nie halo.
  Bardzo mądra decyzja odnośnie oskarżenie kobiet oraz mediów, nie można pozwolić by takie coś komukolwiek uszło na sucho. Yoochun ma teraz niesłusznie zszarganą reputację, co jak wszyscy wiemy trudno odbudować.
  Życzę mu powodzenia i samych dobrych rzeczy w przyszłości 😉

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s