Yook Sungjae i Yoo In Na dołączą do obsady dramy fantasy tvN

Yook Sungjae And Yoo In Na To Join Gong Yoo And More In tvN Fantasy Drama

Zostało potwierdzone, że Yook Sungjae z BTOB i aktorka Yoo In Na dołączą do Gong Yoo, Lee Dong Wook i Kim Go Eun w nadchodzącej dramie fantasy tvN, „Goblin” (wstępny tytuł).

29 sierpnia źródło z tvN potwierdziło te wiadomość, mówiąc: „Yook Sungjae i Yoo In Na podjęli ostateczną decyzję, że dołączą do ‚Goblin'”.

Yook Sungjae zagra trzeciego potomka spadkobiercy chaebaol, Yoo Deok Hwa, a Yoo In Na zagra Kim Sun, postać, która nadrabia swoje braki w środkach finansowych pięknym wyglądem. Kilku idoli było wcześniej rozważanych do roli  Kim Sun, w tym Nana z After School i Nara z Hello Venus.

„Goblin” opowiada historię „goblina” (granego przez Gong Yoo), który potrzebuje ludzkiej panny młodej, by zakończyć swoje nieśmiertelne życie oraz historię anioła śmierci (grany przez Lee Dong Wook), który cierpi z powodu amnezji. W jakiś sposób spotykają się oni i żyją razem, co jest zarówno zrządzeniem losu, jak i przekleństwem.

Napisana przez Kim Eun Sook, który jest autorem dram “Heirs”, “Secret Garden”, “Lovers in Paris”, “Descendants of the Sun”, „Goblin” ma mieć premierę w grudniu tego roku na stacji tvN.


źródło: soompi.com

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s