Nowy K-Popowy boysband, MYTEEN zadebiutuje w 2017 roku

New K-Pop Idol Boy Group MYTEEN To Debut In 2017

Jesteście gotowi na nową K-popową grupę? Boysband MYTEEN  ma zadebiutować w przyszłym roku, dając nam nawet więcej talentów do podziwiania (i imion do zapamiętania).

Solowy artysta i uczestnik „Superstar K6”, Song Yu Vin będzie członkiem tej grupy i ujawnił on wcześniej, że „koncept to boysband pełen energii i radosny”. MYTEEN to połączenie słów „My” i „Teenager” (ang. „mój” i „nastolatek”).

Producentem grupy jest agencja Music Works, która jest m.in agencją Baek Ji Young i Minzy. Średni wiek grupy do 19.4 i ma ona siedmiu członków – Song Yu Vin, Shin Jun Seob, Sewoong, Hanseul, Eunsoo, Siheon i Chunjin.

Przed oficjalnym debiutem grupa pokazała się publicznie na koncercie „Andante” Baek Ji Young w Busan. Podczas otwarcia koncertu MYTEEN wystąpiło z „어마어마하게” co oznacza „olbrzymi” i można się spodziewać, że piosenka znajdzie się na ich debiutanckim albumie. Grupa także wystąpiła z coverem Super Junior, „Happiness”.

Grupa będzie kontynuować występy publiczne przed debiutem z kilkoma występami ulicznymi zaplanowanymi  w różnych miastach Korei.

MYTEEN at Baek Ji Young's Concert

MYTEEN at Baek Ji Young's Concert


źródło: soompi.com

Reklamy

4 comments

  1. Ostatnio tylko przeglądam debiuty ale większość nie zainteresowała mnie na tyle żebydowiedzieć się o nich cokolwiek.Nie sądze żeby z nimi było inaczej …..Tyle jest już zespołów które walczą o uwagę a tu kolejne zespoły :/

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s