TalkTalk Korea 2016 – wyniki konkursu

Jakiś czas temu na stronie opublikowałam post o konkursie organizowanym przez KBS i Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a którego oficjalnym patronem było BTS. Pytanie konkursowe brzmiało: „Co przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o Korei i co chcesz powiedzieć światu o Korei?”

Główną nagrodą w konkursie był pobyt w Korei – cztery noce w Seulu, wizyta w Music Bank, zwiedzanie; wszytko finansowane przez organizatorów konkursy. Dodatkowo przyznano mniejsze nagrody dla kolejnych 100 osób. Zgłoszenia można było składać do 26 lipca, a 31 sierpnia nastąpiło ogłoszenie wyników.

Poniżej znajdują się prace finałowej szóstki – oprócz tego na kanale KBS na YouTube można znaleźć prace innych zwycięzców – TUTAJ.

1 miejsce: Mołdawia, Nastya Tihonova

2 miejsce: Indonezja, Sessi Nurfitri

2 miejsce: Bahamy, Pheafrisia Strachan

3 miejsce: Kanada, Dominique Hartmier

3 miejsce: Hiszpania, Laura Parrilla Orozco

3 miejsce: Indonezja, Andini Rahmanita

Reklamy

3 comments

  1. 1 miejsce–genialny filmik i jeszcze lepsza rodzinka!! Tak po cichu to trochę nawet tej dziewczynie zazdroszczę. Nie wygranej, a tak zgranej rodzinki właśnie… Zasłużone wg mnie miejsce 🙂
    2 miejsce–wg mnie ta praca zdecydowanie nie zasługuje na tak wysoką pozycję. O wiele ciekawsze i bardziej kreatywne były filmiki z Hiszpanii!!! i z Baham, naprawdę widać dużo pracy i fajne pomysły.
    Ten z Kanady jest przeuroczy. Jako Koreanka czuła bym się naprawdę super widząc, że jest tam ktoś na świecie kto troszczy się o to, by kolejne osoby wiedziały jak najwięcej o mojej ojczyźnie. Bardzo to miłe.
    A filmik ostatni Andini..noo jakbym widziała prawie, że własne życie ;D

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s