[160827] Pierwsze spotkanie polskich Monbebes

13263715_607855942697418_3140602077069380365_n

Dzięki wynalazkom takim jak komputery, telefony i internet możemy łatwiej poznać osoby które kochają tych samych idoli co my. Jednak takie znajomości nie ograniczają się jedynie do kilkugodzinnych rozmów na messengerze. Dziś dowiecie się, czy warto chodzić na fandomowe spotkania!

Monbebes? Z czym to się je?

Jeśli tak zareagowaliście na tytuł tego posta, już spieszę z wyjaśnieniem! Monbebe to nazwa fandomu kpopowego zespołu Monsta X. Grupa powstała w 2015 roku a opiekuje się nią wytórnia Starship. Chłopcy w 2014 roku wzięli udział w survivalowym programie „NO.MERCY” który miał za zadanie wyłonić ostatecznych członków boysbandu.
W maju 2015 zadebiutowali z „Trespass”, a 14 maja tego roku powrócili z trzecim mini albumem „The Clan Part. 1 Lost”.

Pierwsze spotkanie

Podwójne znaczenie tego eventu nadawała Nam świadomość, iż jest to pierwsze spotkanie. Odbyło się ono w parku Agrykola tuż obok Łazienek. Od samego początku można było się spotkać z życzliwością i pozytywnym nastawieniem Monbebes! Wielu z Nas miało problem z dotarciem na miejsce, lecz Ci którzy orientowali się co, gdzie i jak chętnie pomagali zagubionym owieczkom (w tym i mnie 😀 ). Na wejście każdy dostawał plakat z zespołem upamiętniający pierwszy fanmeeting, oraz plakietkę gdzie wpisywał swój numerek i pseudonim.

plakat.jpg

Kilka dni przed spotkaniem dostaliśmy także informacje, jakie gry i zabawy będą przewidziane podczas meetingu:

Wiedzówka
Każdy będzie miał możliwość wylosowania jednego pytania (oczywiście związanego z Monsta X) i będzie miał jedną szansę na odpowiedź!

Rysowane kalambury
Pierwsza osoba z grupy dostaje hasło i po kolei każdy je rysuje a ostatnia osoba ma odgadnąć o co chodzi.

Kpopowe kalambury
Odgadujemy tytuły kpopowych piosenek po układach tak jak to robili chłopcy w The Show.

Podaj wiaomość
Każdy będzie miał założone słuchawki na uszy, pierwsza osoba dostaje hasło i ma je powtórzyć do kolejnej, aż do końca.

Touch my body
Gra w którą chłopcy grali w Right Now. Dwie osoby stają naprzeciwko siebie, my mówimy cześć ciała za którą mają złapać tę drugą i ta osoba która zrobi to jako pierwsza wygrywa.

Monsta X Poland przygotowało również bingo, a stawka była niemała – autografowany album „The Clan Part. 1 Lost”!

BINGO

To co najważniejsze – atmosfera i organizacja

A teraz chciałabym sobię trochę ponarzekać… Jednak nie mogę tego zrobić.
Administratorki Monsta X Poland, jak i przybyłe Monbebes były bardzo życzliwe, dzięki czemu atmosfera nie była ciężka. Po moich obserwacjach wnioskuję, że każdy dobrze się bawił. Nie było też wojny pt. „Oppa jest mój” co także było miłym zaskoczeniem.
Co do organizacji – była bardzo dobra. Mimo że na początku niektórzy się pogubili i nie wiedzieli jak trafić, organizatorki pospieszyły z pomocą. Myślę, że to było dla nich stresujące z racji, że było to pierwsze spotkanie. Pragnę też dodać, że mimo młodego wieku zachowały klasę i wywiązały się ze swoich obowiązków.
Wielu uczestników (w tym i ja) nie może się doczekać kolejnej edycji spotkania!

Zdjęcia: Żaklina Jackie Salamon
To moja pierwsza relacja, więc proszę o wyrozumiałość 🙂

Reklamy

10 comments

  1. Chciałabym tam być, ale niestety trochę za daleko, mimo że mieszkam w Białymstoku trochę ciężko u mnie z czasam ( szkoła i praca zobowiązują:) ) może kiedyś tam pojadę 🙂 chociaż bardziej czekam na wizytę Monsta X w Polsce i mam nadzieję że kiedyś przylecą xD

    Polubienie

  2. Chciałam pójść ale niestety, praca mnie ogromnie ogranicza. Wolę nie brać wolnego na żądanie gdyż jak będzie jakiś koncert to co wtedy zrobię? Wątpliwe szanse, że akurat trafi się wolne.

    Polubienie

  3. Szkoda tylko, że większość fanmeetingów odbywa się w stolicy lub dużych miastach, może gdybym mieszkał nieco bliżej i/albo przynajmniej miał jakiegoś towarzysza to czemu nie.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s