BTS wyda drugi studyjny album zatytułowany „WINGS”

BTS To Release 2nd Full Album Entitled “WINGS”

Tajemnicze wideo BTS, którym podzielili się o północy czasu koreańskiego 5 września zostało potwierdzone jako zapowiedź konceptu z jakim grupa powróci w nadchodzącym drugim pełnym albumie!

Wideo z tym mrocznym konceptem, w którym występuje Jungkook, zostało zatytułowane „WINGS Short Film #1 Begin” i sprawiło, ze fani zastanawiali się nad jego symbolizmem, i czy jest powiązane w jakiś sposób z wcześniejszymi konceptami grupy.

Rankiem 5 września zostało doniesione, że wideo jest teaserem drugiego, pełnego albumu grupy zatytułowanego „WINGS”, a jego wydanie zaplanowane jest na koniec roku. Big Hit Entertainment potwierdziło tą informację poprzez retweeting wiadomości Star News i fani są bardzo podekscytowani – „Drugi pełen album” obecnie jest w trendach na Twitterze w Korei.

W międzyczasie BTS szykuje się do japońskiego comebacku z „Youth” 7 września.


źr: (1)

Reklamy

9 comments

  1. Aaaaa… 😀 😀 😀 Kocham ten post so much ❤ ❤ czekam z niecierpliwością nie wiem czy wytrzymam 😀 mam nadzieję że będzie to mocny album i nie będzie tak dużo spokojnych piosenek 😉

    Polubienie

  2. Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że fragmenty śpiewane w teaserach będą wydane jako pełne piosenki, bo brzmią naprawdę cudnie.
    I mam przeogromną nadzieję, że nie spotkają się z comebackiem z VIXX. Wielbię oba zespoły i dla obu chcę też wygranych, a wiadomo, że niestety VIXX z BTS będzie ciężko wygrać.. zobaczymy co to będzie.
    Póki co wyczekuję kolejnych teaserów, bo te co są są niesamowite!

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s