Heo Young Ji zapewnia, że KARA się nie rozpadła?

Heo Young Ji Says KARA Has Not Disbanded?

Heo Young Ji była ostatnio gościem „Kim Chang Ryul’s Old School” stacji SBS Power FM, gdzie ujawniła, że nadal utrzymuje kontakt z członkiniami KARA.

Pomimo rozwiązania KARA na początku stycznia tego roku, Heo Young Ji  zapewniła: „KARA nie rozpadła się.”

Heo Young Ji

„Zarówno ja, jak i członkinie wysyłamy sobie nawzajem wiadomości. Zapewniłam je także, że oglądam ich dramy. Wszystkie jesteśmy szczęśliwe. Nawet na aktywność KARA, jak długo pozostałe członkinie nie mają z tym problemu, jestem przygotowana” wyjaśniła.

Kiedy zapytano o jej artystyczną promocję, odpowiedziała: „Jeśli będziecie tego oczekiwać, Young Ji się pojawi.”


źr: (1)

Reklamy

7 comments

 1. Co z tego, że nie ogłoszono oficjalnie rozpadu zespołu, skoro wiemy że raczej już nigdy dziewczęta razem nie powrócą ze względu na konflikt interesów różnych agencji, w których się znajdują.

  Polubienie

  • czy ja wiem… Kara nadal na wielu fanów coś co cudowały tyle lat nie odejdzie w zapomnienie tak nagle… może się doczekamy comebacku tyle ze zapewnię nie w najbliższym czasie. Dużym plusem jest to ze dziewczyny utrzymują kontakt ze sobą.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nie wiem czy same dobre chęci dziewczyn coś tu pomogą. Jeśli w grę wchodzą interesy kilku różnych agencji to trudno będzie im się dogadać. Zresztą zbyt wcześnie żeby myśleć o tym, na razie chyba żadna z nich nie ruszyła z solową aktywnością, a przydałoby się żeby najpierw ustabilizowały swoje indywidualne pozycje w dziedzinach które wybrały, czyli głównie aktorstwie.

    Polubienie

    • Wytwórnie powinny się dogadać, KARA są bardzo popularne w Japonii. Na pewno każda ze stron na tym skorzysta. A większość członkiń skupiła się na aktorstwie

     Polubienie

     • W tym ostatnia nadzieja, że wytwórnie wspólnie wywęszą w tym kasę i się zdecydują. Nie wiem czemu moje wypowiedzi tyle negatywów zbierają, oczywiście że chciałabym powrotu KARA, ale realnie zdaję sobie sprawę jak trudne to będzie gdy każda z dziewcząt jest w innej wytwórni i zajęła się indywidualną działalnością.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s