BTS, EXID, GFRIEND i inni zdobyli złoto na „2016 Idol Star Athletics Championships” (wyniki)

BTS, EXID, GFRIEND, And More Grab Gold At “2016 Idol Star Athletics Championships”

Tegoroczne „2016 Idol Star Athletics Championships” zostało wyemitowane jako specjalny odcinek z okazji Chuseok 15 września. Jun Hyun Moo, Hyeri z Girls Day i Lee Soo Geun byli głównymi MC wydarzenia!

Grupy, które wzięły udział w zawodach w tym roku to: BTS, GOT7, TWICE, Apink, GFRIEND, MONSTA X, EXID, VIXX, B.A.P, BTOB, B1A4, AOA, Lovelyz, Oh My Girl, Block B, MAMAMOO, ASTRO, MADTOWN, Cosmic Girls, Heo Young Ji i inni. Niestety artyści SM Entertainment byli nieobecni, jako że niedawno udali się na Hawaje z okazji 20rocznicy wytwórni.

Odcinek 1

Gimnastyka rytmiczna

To pierwszy raz, gdy gimnastyka rytmiczna pojawiła się na zawodach! Wiele osób wróżyło zwycięstwo Cheng Xiao z Cosmic Girls, jako że za młodu chciała ona być gimnastyczką. Ostatecznie udało się jej wygrać z Cao Lu (FIESTAR) w walce o pierwsze miejsce 13 punktami!

Cosmic Girls

Łucznictwo – Dziewczyny

W finale spotkały się GFRIEND i EXID pokonując wiele innych grup, jak MAMAMOO i TWICE. Te dwa girlsbandy szły łeb w łeb z podobną ilością punktów, ale w finałowej rundzie EXID zdobyło złoto! GFRIEND otzrymały srebrny medal, a Lovelyz zdobyło brąz.

EXID

EXID opublikowało selfie po wygranej:

EXID

Łucznictwo – Chłopcy

MONSTA X i GOT7 dostali się do finału i z  Minhyuk (MONSTA X), który zdobył idealne 10 punktów trzy razy pod rząd, MONSTA X wygrała złoto! GOT7 zdobyło srebro, a BTS brąz.

Minhyuk

Yook Sung Jae i Eunkwang (BTOB) ubrali się w specjalne stroje dla swojej drużyny, ale ostatecznie nie dostali się do top trzy.

BTOB

Sprint na 60m – Dziewczyny

Pomimo niezbyt dobrego startu Yuju (GFRIEND) dogoniła i prześcignęła Binnie (Oh My Girl) w wyścigu o pierwsze miejsce!

GFRIEND

Sprint na 60m – Chłopcy

Mimo że Minhyuk z BTOB rozpoczął bieg dobrze ostatecznie to Woo Sung (SNUPER) zajął miejsce pierwsze!

Woo Sung Minhyuk

Piłka halowa

Futsal

Podczas meczu Minhyuk (BTOB) zdobył trzy gole i prawie udało mu się zremisować. Ale ostatecznie szara drużyna wygrała sześć do pięciu!

Real McDribble

VIXX

Sztafeta na 400m – Dziewczyny

Chaeyoung (TWICE) rozpoczęła bardzo dobrze i jako pierwsza podała dalej pałeczkę. Binnie (Oh My Girl) osiągnęła imponujący wynik biegnąc dużo szybciej od innych drużyn i dając zwycięstwo swojej grupie.

Oh My Girl

Sztafeta na 400m – Chłopcy

Jimin (BTS) rozpoczął mocno, szybko podając pałeczkę innym członkom, a Jungkook biegł ostatnie okrążenie. Niektórzy biegacze upadli, a Jungkook wysunął się dużo do przodu przynosząc zwycięstwo BTS!Drugie miejsce zajęło BTOB, a trzecie B.A.P.

400 Meter Relay

Jungkook

Finałowy zwycięzca

Po podliczeniu wszystkich osiągnięć drużyna, która wygrała tegoroczne Idol Star Athletics Championships był Team B, składający się z BTS, EXID, Heo Young Ji, i SNUPER!

Team B


źr: (1)

 

Reklamy

16 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s