C-JeS przygotowuje comeback Kim Jaejoong po odbyciu obowiązkowej służby wojskowej

C-JeS Preparing For Kim Jaejoong’s Comeback After Military Service

Pozostało kilka miesięcy do zwolnienia ze służby wojskowej Kim Jaejoong (data zaplanowana jest na 30grudnia) – C-JeS Entertainmen oznajmiło, że przygotowuje powrót Kim Jaejoong do przemysłu rozrywkowego.

„Jest wiele możliwości” oznajmiło C-JeS, „w tym występy z albumem, który wydał w trakcie służby wojskowej, a także projekty aktorskie. Na razie jego priorytetem jest odbycie reszty służby.”

Kim Jaejoong ostatnio wydał swój drugi album „No.X” 12 lutego tego roku, co zaskoczyło wszystkich, jako że nagrał ten album przed udaniem się do wojska i wydał go w trakcie służby, z tytułowym utworem, „Love You More”.

jaejoong military service

źr: (1)

6 comments

  1. Po genialnym „Love you more”, które słuchałam w kółko przez długi okres czasu – do biegania, do sprzątania, podczas jazdy samochodem, z niecierpliwością czekam na jego kolejną piosenkę. 🙂 I nieważne, czy będzie to podtrzymanie klimatu z „Love you more” czy spokojna, piękna ballada taka jak „For you”. Lubię go w tych obu wydaniach, więc mam nadzieję, że nadal uda mu się coś podobnego nagrać. 🙂

    Polubienie

  2. Czekam z niecierpliwością na jego powrót. Jednak to na co czekam najbardziej to zobaczenie całego JYJ na scenie razem. Na to jednak poczekam niestety jeszcze ponad dwa lata :(. Jaejoong kończy służbę wojskową, Yoochun jest w połowie, a Junsu wkrótce zaczyna. Smutny jest los fanów JYJ. Pocieszające jest jednak to, że nigdy nie zostawili nas samych i szli do wojska w sporych odstępach czasu. Dzięki czemu możemy cieszyć się aktywnością każdego z nich z osobna.
    Always keep the faith. JYJ Fighting ♥♥♥

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s