Jessi przyznała się, że zrobiła sobie piersi

Już od dawna chodziły spekulacje, że Jessi ma sztuczne piersi, lecz nigdy tak naprawdę tego nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła.

W najnowszym odcinku Happy Together raperka, wyznała, że jest świadoma tego, że ludzie ją obgadują za plecami. I nie może zrozumieć tego czemu ci ludzie nie mogą powiedzieć jej tego w twarz.

„Ja się będę z tym dobrze czuć, na przykład ktoś powie ‚Masz sztuczne piersi’, ja wtedy odpowiem ‚No spoko. No i co z tego, że są sztuczne? Zapłaciłam za nie.”

Jessi przyznała się również do zrobienia nosa i oczu. Powiedziała również, że dziewczyny powinny mieć więcej pewności siebie, nawet idolki, do przyznania się, że takową operację przeszły. „Większość idoli robi sobie operacje plastyczne” – powiedziała.

Rozmowa zaczyna się od 2:59 [angielskie napisy]

 

Advertisements

8 comments on “Jessi przyznała się, że zrobiła sobie piersi

 1. Od razu jest widać co poprawiła, ale ma racje co kogo to obchodzi. Jeśli czuję się pewniej to czemu nie. Większość ludzi jakby miała więcej pieniądzy to by w sobie cos poprawiła. Brawo Jassi za szczerość 😀

  Lubię

 2. Nieważne, czy ze sztucznymi piersiami czy bez, ale to z pewnością nie powoduje, że od kilku dni bez przerwy nucę jej piosenkę do dramy Cinderella and Four Knights (Jessi- My Romeo).
  Podziwiam szczerość, o którą wciąż tak trudno w koreańskim showbiznesie. Według mnie w operacjach plastycznych, praktykowanych z umiarem, nie ma niczego złego. K-Pop wymaga idealnego ciała. Może nam się to podobać lub nie, ale wygląd to już większa połowa sukcesu. Dlaczego więc nie zdecydować się a drobną korektę nosa lub szczęki, aby sobie go zapewnić, skoro są na to środki? Przecież zmiany w ciele koreańskich idoli nie powodują wojen, klęsk głodowych czy innych poważnych współczesnych problemów. Moim zdaniem to indywidualna decyzja człowieka, nawet jeśli „przypadkowo” zamierza się w ten sposób oszpecić.

  Lubię

 3. NI jestem zaskoczona, jednak nigdy nie przywiązywałam do tego wagi. To jej ciało, jeśli ją stać i jeśli dzięki temu czuje się lepiej i jest bardziej pewna siebie to czemu nie, tym bardziej że zmiana jest wg mnie na plus.
  Mnie bardziej od jej ciała interesuje głos, a ten ma potężny 🙂

  Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s