Korea Południowa planuje zabójstwo Kim Dzong Una?

kim-dzong-un_24181410
Źródło: EAST NEWS

Bez przerwy słyszmy o prowadzonych przez Koreę Północną próbach ataków militarnych na południowych sąsiadów, bądź USA. Nietrudno zgadnąć, że Korea Południowa nie pozostaje bierna wobec takim czynnościom. Jak podaje CNN- okazuje się, że państwo to jest przygotowane na „najgorszy scenariusz”, czyli zamordowanie Kim Dzong Una.

Do chwili obecnej, Korea Północna wykonała 5 testów broni atomowej, co całkowicie pogrzebało możliwość zawarcia kontaktów między krajami. Na tym jednak nie koniec- rząd podejrzewa, że Kim Dzong Un planuje szóstą próbę. Dlatego też Korea Południowa przygotowała na poważne starcie będący w stałej gotowości oddział komandosów, a także funkcjonariuszy służb specjalnych. Prócz tego, od 3 do 21 października, Ameryka wraz z Koreą Południową przeprowadzą ćwiczenia na wypadek ataku bombowego i poprawy instalacji nuklearnej.

Źródła: wprost.pl ; polskieradio.pl

weronika-olimpia

Reklamy

16 comments

 1. Zamordowanie grubasa (Kima) równoznaczne jest z rozłamem w partii komunistycznej i wojnie wewnętrznej, podczas wojny nikt nie będzie się przejmował pilnowaniem południowej granicy więc południe zaleje fala niewykształconych i chorych ludzi którzy zdestabilizują ekonomie Korei południowej. Dlatego tak na prawde nikt nie chce żeby reżim na północy upadł bo co zrobić z 20 milionową populacją które się rozpierzchną po azji płd-wsch?

  Polubienie

 2. POMOCY!!!!!
  Nie wiedziałam gdzie zapytać, a jestem nowa jeżeli chodzi o kpop
  Kiedyś usłyszałam piosenkę i teraz mnie to dręczy, nmg sobie przypomnieć jaka dziewczyna to śpiewała
  W refrenie było coś jak „homdżi jomdżi cha, homdżi jomdżi cha” (przepraszam za to..)
  Taka wesoła piosenka…
  Jeżeli ktoś wie… Proszę o odpowiedź

  Polubienie

 3. Bardzo się mi ta wiadomość nie podoba.
  Co prawda szkoda mi tych ludzi tam, ale z drugiej strony, jak przyjdzie wojna to wcale nie będzie dla nich lepiej, gdzie oni się mają podziać? W Korei Pd niby jak, za dużo ich w Chinach..żeby tam choć było tak różowo. Rosja? Szkoda nawet gadać, zwłaszcza tamte rejony.
  Generalnie nie jest ciekawie.

  Polubienie

 4. Kim tylko sobie tak gada, żadnej wojny nie będzie. Wszystko to jedna wielka propaganda. Próby atomowe? To nic więcej niż pokazanie „patrzcie, jesteśmy takim mocarstwem, mamy bomby i wojsko”, a tak naprawdę gówno, za przeproszeniem, mają. Korea Północna nigdy nie zaatakuje, bo nie dałaby po prostu rady Południowej, która ma jedną z najpotężniejszych armii na świecie. Oni tylko zastraszają południe, bo chcą, żeby się ich bali. I jak niestety widać, udaje im się to. Korea Płd cały czas ma obowiązkową służbę wojskową i codziennie boją się, czy Kim ich nie zaatakuje. A ja wam mówię – do tego raczej nie dojdzie.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s