Jung Joon Young oskarżony o nagrywanie bez zgody swojej byłej już dziewczyny podczas seksu

Jung Joon Young został przesłuchany na temat rzekomego filmiku, który nagrywał bez zgody swojej dziewczyny podczas seksu.

Artysta przyznał się do nakręcenia filmiku, ale bronił się mówiąc, że dziewczyna zgodziła się na to, a po wszystkim usunął go. Na żądanie policji by pokazał ten telefon, odpowiedział, że został zniszczony. 

W radio star Zico zapytał o sławny złoty telefon JJY, a także w 4 things show wspominano, że wiele przyjaciół pierwsze co robi to pyta o telefon (na którym miało być owe nagranie).

Pojawiło się informacja, że dziewczyna wycofała oskarżenie stwierdzając, że nie zrobił nic złego. K-netz mimo wszystko nadal w to nie wierzą. Pojawiły się opinie że zapłacono jej za milczenie.

źródło: kpopkfans.blogspot, @K-POP Poland

Reklamy

8 comments

 1. Słowo przeciwko słowu. Mogłoby być tak, że się zgodziła a potem się opamiętała, mogło być też inaczej. Mam nadzieję, że oboje dla swego dobra wyciągnęli stosowne lekce z tego.
  Co do drążenia tematu przez innych…niefajnie. Powinno się temat zamknąć i koniec.

  Polubienie

 2. Wiele par tak robi nagrywają filmiki łóżkowe ale są to tylko dla siebie a nie dla pokazaniu komuś. skoro on ten film skasował i nie udostępnił nikomu to nie ma sprawy moim zdaniem.

  Polubienie

  • O ile nie pokazywał tego filmiku znajomym, co sugerowano w tych programach. Wówczas nie dziwię się, że dziewczyna go oskarżyła, to absolutne świństwo.

   Jak dla mnie sam fakt, że chwalił się takim filmikiem publicznie wśród kumpli jest niefajne i stawia go w negatywnym świetle. Wiadomo najlepiej nie nagrywać, szczególnie jak jest się idolem.

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s