Ladies Code dołączają do październikowej listy comebacków

Ladies’ Code Reportedly Joining October Comeback Rush

Po ostatnich rozmowach o nadchodzącym powrocie zostało ujawnione, że Ladies Code planuje comeback w połowie października.

Źródło poinformowało, że Ladies Code wyda nowy album i rozpocznie promocje 13 października, tylko osiem miesięcy po wydaniu przez nie albumu „MYST3RY” w lutym.

Członkinie zakończyły promocję ich tytułowego „Galaxy” w marcu i rozpoczęły pracę nad nowymi piosenkami do ich nadchodzącego, drugiego projektu w tej trylogii. Planują wydać album, który pokazuje ich wyróżniający się koncept i kolory Ladies Code.

Podczas wcześniejszego wywiadu członkinie zostały zapytane, jaki jest kolor ich grupy i odpowiedziały: „Koncept Ladies Code nie jest mroczny i czarny, ani słodki różowy, ale to tajemnicza purpura.”

Tymczasem członkinie obecnie zajęte są międzynarodową promocją i indywidualnymi aktywnościami, jak reality show JTBC, „Girl Spirit”, w którym bierze udział Sojung.


źr: (1)

Reklamy

2 comments

  1. Tak się cieszę ze dziewczyny znów powrócą! Mistery było spokojną, opanowaną piosenką mam nadzieję że tym razem wrócą z czymś żywszym. Oby ich comeback spodobał się w Korei bo one mają niesamowity talent.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s