Rap Monster (BTS) nie weźmie udziału w występach przed comebackiem grupy z powodów zdrowotnych

BTS’s Rap Monster Will Sit Out Performances Before Comeback Due To Health Issue

Rap Monster z BTS nie będzie wstanie wystąpić na 2016 K-Pop World Festival, który ma miejsce dzisiaj, z powdów zdrowotnych.

Zarząd agencji BTS, Big Hit Entertainment ogłosiło dzisiaj poprzez media społecznościowe, że Rap Monster czuł ból 29 września podczas ćwiczenia nowej choreografii do comebacku grupy z drugim studyjnym albumem. Od razu udał się do ortopedy i dowiedział się, że istnieje duża możliwość, że rozwija mu się w nodze złamanie przeciążeniowe/zmęczeniowe*. Doktor zalecił mu, by odpoczął od stresujących aktywności.

Agencja dalej ujawniła, że prześwietlenie pokazało, że nie ma żadnego uszkodzenia, ale Rap Monster będzie nadal otrzymywał fizyczne leczenie w chęci uniknięcia dalszych uszkodzeń. Skupi się na odpoczywaniu i zdrowieniu  przed comebackiem, jak zarekomendował doktor, który oznajmi, że poczuje się lepiej jak odpocznie, jako że odkryli to zanim stało się poważnym problemem.

Rap Monster nie będzie wstanie wystąpić na scenie z BTS, ale będzie na imprezie z grupą, jak i zajmie swoje miejsce jako MC.

Na  Busan One Asia Festival Rap Monster także nie wystąpi na scenie z grupą.

Agencja przeprosiła i oznajmiła, że wszyscy członkowie grupy powrócą ze studyjnym albumem,zdrowi i radośni.

2016 K-Pop World Festival ma miejsce dzisiaj w Changwon,30 września o 19:00 KST. Rap Monster wraz z  Shin Dong Yup i Hani z EXID poprowadzi show.


*Złamanie zmęczeniowe nie jest wynikiem nagłego, pojedynczego urazu – jak w przypadku zwykłego złamania. Do złamania zmęczeniowego przyczyniają się niewielkie, ale często i długo powtarzane, mikrourazy kości, a także nadmierne obciążenia więzadeł i zmęczenie mięśni. (..) Początkowo lekkie dolegliwości bólowe pojawiają się po wysiłku. Jednak później ból narasta, a dodatkowo pojawia się również w trakcie treningu, a nawet podczas codziennych czynności. (…) Zwykle zaleca się odciążenie chorej kończyny do czasu zagojenia się kości. Konieczna jest także rehabilitacja. Pomocna może być fizykoterapia (laseroterapia, ultradźwięki) – jak w przypadku zwykłego złamania. (źródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kregoslup/zlamania-zmeczeniowe-przyczyny-objawy-i-leczenie_36744.html)


źr: (1)

Reklamy

4 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s