S.E.S ogłaszają swój powrót do przemysłu i muzyczny comeback!

SES

Pierwszy girlsband SM, S.E.S osobiście ogłosił, że znów połączą się, by wspólnie powrócić!

3 października Bada opublikowała na swoim Instagramie wiadomość: „Chcemy mieć naprawdę wspaniały czas w swoją 20 rocznicę. Hello, tu Bada, Eugene i Shoo z S.E.S! Naprawdę czujemy, że minęło sporo czasu odkąd witałyśmy was w ten sposób. Członkinie są teraz razem~ Czułyśmy, że najlepiej jak powiemy o tym same, więc piszemy to. Już w następnym roku 20 rocznica S.E.S! Mamy zamiar spędzić specjalny czas z naszymi Friends (nazwa fanclubu) z okazji naszej 20 rocznicy.”

Jako że niedawno rozmawiałyśmy o zrobieniu tego razem, jesteśmy zdenerwowane i podekscytowane. Widząc pozytywną reakcję fanów na naszą wiadomość, że znów będziemy razem, sprawiło to, że będziemy przygotowywać się jeszcze bardziej. Jesteśmy naprawdę wdzięczne wszystkim, którzy nas wspierają.”

„Jesteśmy jeszcze bardziej wdzięczne Lee Soo Man, który powiedział, że nam pomoże i zilustrował wspaniale naszą idee~^^ Wciąż jesteśmy w fazie początkowej, ale jak przygotujemy się, damy wam więcej dobrych informacji. Nasi Friends poczekajcie jeszcze trochę i oczekujcie więcej^^ Dziękujemy za wspieranie nas.”

Z okazji 20 rocznicy dziewczyny powrócą razem i dadzą nam trochę nowej muzyki!

안녕하세요~!!! "친구"여러분 저희 SES 많이 기다리셨죠?^^ 저희도 여러분 많이 보고싶었어요~💜💜💜 S.E.S. 바다 유진 슈 입니다!!! 정말 오랜만에 이렇게 인사 드리는 것 같아요. 지금 멤버들 다 함께 모여 있는데요~ 저희가 직접 말씀 드리는것이 좋을 것 같아 이렇게 글을 남깁니다^___^ S.E.S.가 내년이면 데뷔20주년이에요!!!~ 20주년을 맞이해 우리들의 영원한 '친구'들과 함께하는 뜻깊은 시간을 만들어 보려고 준비중입니다~^^ 사실 저희가 마음속으론 늘 준비했던일이지만. . . 드디어 함께 해보자는 이야기를 조금더 구체적으로 나누는 순간부터 저희셋다 많이 떨리기도 설레였어요~ 저희가 다시 뭉친다는 소식만으로도 팬분들이 행복해 하시는 반응들을 보니 더 잘 준비해야겠다는 생각이 드네요~ 응원해 주신 모든 분들께 진심으로 감사드려요 ~💜 또한 저희의 이런 생각을 예쁘게 봐주시고 흔쾌히 도와주시겠다고 말씀해 주신 이수만 선생님이 계셔서 더욱 든든한 마음이고요~^^ 아직은 상의중인 부분도 많아서요 시작 단계이지만 준비되는대로 좋은 소식 전해 드릴게요💙 💜친구💜여러분~ 조금만 더 기다려주시고 살며시 기대해 주세요오~^^ 늘 응원해 주셔서 감사합니다. !💝 계속 업로드하겠습니당~~♡ #SES#SES20주년#원조요정#유진이바다에빠졌슈# love#두근두근#첫사랑#surprise#

A post shared by SES – BADA- Fairy Diva ! 🎤💗 (@bada0228) on


źr: (1)

Reklamy

9 comments

 1. „powrót i comeback” Dopisz może słowo „powrót” jeszcze w 10 różnych językach, bo nie każdy zrozumie. Nie no serio zachowujcie jakikolwiek sens w tych tytułach, bo napisanie dwa razy słowa „powrót” w dwóch językach nie wygląda za dobrze jak się wchodzi na stronę.

  Polubienie

  • Nie wiem czy troll czy nie ale niech stracę – : powrót bo grupę rozwiązano 14 lat temu a comeback bo nie debiut -_- grupa istniała i wznawia działalność dlatego comeback.

   Polubienie

   • Dziękuje Joo, masz rację. Comeback odnosi się do muzycznego comebacku, a powrót do scenicznego/do przemysłu jako grupa. I proszę, & pomyśl zanim napiszesz komentarz, bo coś takiego też źle wygląda. Wybaczcie za ton, ale mam dość tego typu nieprzemyślanych komentarzy – my naprawdę myślimy nad tym co tłumaczymy. Ale jeśli czytelnicy mają nie rozumieć, oczywiście napiszę tytuł prościej.

    Polubienie

   • Hmm. Powrót to też nie debiut. Napisałaś powrót bo grupa istniała, a comeback, bo wznawia działalność. Czyli mam rozumieć, że takie zespoły jak Queen, Pink Floyd są obecnie na powrocie bo kiedyś istniały? Jak wznawia to albo powraca w języku polskim, albo ma comeback w języku angielskim. S.E.S się rozpadło w 2002 bo członkinie zespołu poszły robić solową karierę. Czyli tak naprawdę poprawna forma to wznawiają zespół, albo takie trudne archaiczne słowo jak reaktywują. Ale wróćmy do tego nieszczęsnego comebacku, gdyby polski był językiem międzynarodowym to by autorka tematu napisała „S.E.S ogłaszają swój powrót i powracają! Hurr durr radujcie się!!!” Taka różnica między słowem comeback, a powrót czyli 1. jest w inglishu, a 2. po polsku. To że powrót bo już istniały i nie debiut, a comeback bo powracają to już same sobie takie znaczenie słowa comeback same wymyśliłyście. + myślałem, że nowe zespoły debiutują.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s