Hyuna (9MUSES) opuszcza grupę i publikuje własnoręcznie napisany list do fanów

9MUSES’s Hyuna Leaves Group And Writes Handwritten Letter For Fans

Hyuna (Moon Hyuna) z 9MUSES opuści grupę po sześciu latach.

4 października Star Empire Entertainment potwierdziło tą informację, a Hyuna napisała własnoręcznie list do fanów, który opublikowała na fan cafe grupy.

Hyuna napisał: „Podjęłam tą decyzję po rozważaniu i myśleniu o tym przez długi czas, ale to wciąż wydaje się nieprawdziwe. Wciąż czuję jakbym miała śmiać się i głośno rozmawiać z członkiniami, otrzymywać miłość od was wszystkich, i być szczęśliwą jak zawsze byłam”.

Kontynuowała: „Był czas kiedy się kłóciliśmy, ale Star Empire zawsze było ciepłe i miało rodzinną atmosferę, więc trochę boje się je opuszczać. Jakkolwiek, jako najstarsza członkini 9MUSES, nie stracę mojej pasji i będę ciężko pracować by pokazać wam kolory Moon Hyuna, z którymi czuje się wygodniej.”

Hyuna także podziękowała Star Empire i pracownikom agencji  i członkom załogi grupy. Na końcu podsumowała list dziękując fanom za okazaną miłość.

Moon Hyuna letter

Hyuna dołączyła do 9MUSES w 2010 roku po zakończeniu kariery supermodelki. 9MUSES będzie kontynuować działalność w pięcioosobowym składzie (Hyemi, Kyungri, Sungah, Sojin i Keumjo).

Życzymy Hyunie powodzenia!


źr: (1)

4 comments

  1. Jejku, jaka szkoda… Ciekawe, co będzie z całym zespołem, jak już tylko 5 dziewczyn pozostała. Po odejściu Sery, to ona stała się moją ulubioną członkinią. Będzie mi jej brakować, ale będę wspierała jej solowe aktywności. Hyuna Fighting 😉 ^^ ❤

    Polubienie

  2. Brak main raper Euaerin a teraz Hyuny która ma najlepszy wokal w zespole + posiada tą rzadką umiejętność komponowania, Można już zwinąć baner 9M jedynie kto jest aktywny to Kyungri lecz bardziej jej wychodzi solowa działalność w programach rozrywkowych niż działalność w zespole. wszystko ma swój początek i koniec szkoda.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s