Kris i Luhan oficjalnie wracają do SM Entertainment!

Znalezione obrazy dla zapytania kris and luhan

Wcześniej różne media donosiły, że Kris i Luhan doszli do porozumienia z SM Entertainment podczas spraw sądowych, pogłoski zostały później potwierdzone, gdy SM Entertainment wydało oficjalne oświadczenie.

Stwierdzili oni, „Postępowanie prawne zostało zakończone. Chociaż szczegóły dotyczące kontraktu nie mogą być ujawnione, jednak ich kontrakt z SM Entertainment będzie obowiązywał do 2022 r. Tymczasem Kris i Luhan będą mieli swobodę w swoich aktorskich i muzycznych karierach, jednak będą musieli dzielić swoje przychody z SM Entertainment, dopóki ich umowa się nie skończy.

Źródło: (1)

 

Reklamy

24 comments

  • Tytuł posta może być troszkę mylący, ponieważ Lu i Kris mają tylko ważny kontrakt z SM, a to też nie znaczy, że wracają, bo jak mówi część: „Tymczasem Kris i Luhan będą mieli swobodę w swoich aktorskich i muzycznych karierach…” nadal są powiązani także z wytwórniami, które ich promują. Lu i Kris będą tylko dzielić się dochodami z SM, dopóki ich kontrakt się nie zakończy.

   Polubienie

   • O ile dobrze pamiętam, to chcieli go zerwać ze względu na niesprawiedliwe traktowanie. I chyba proces kręcił się właśnie wokół tego kontraktu (jeśli się mylę to mnie popraw). W związku z czym jestem naprawdę zaskoczona, że mimo wszystko nadal są po części pod skrzydłami SM. Będą się dzielić dochodami? Przecież jednym z zarzutów było niesprawiedliwy podział zysków na niekorzyść Krisa i Lu… Nie bardzo rozumiem te porozumienie. Według mnie SM wygrało tą sprawę.

    Polubienie

    • Sprawa sądowa została zakończona. Kontraktu nie zerwali, jak jest w poście, jest on aktualny do 2022 r. więc uważam, że SM postawiło na swoim i tak naprawdę, jeżeli Lu i Kris by się postarali, to najprawdopodobniej dali by radę wygrać i zerwać kontrakt.

     Polubienie

 1. Ten nagłówek to taki nie do końca adekwatny z treścią artykułu, mylący wręcz. Gdyby wrócili do SM toby się promowali pod ich nazwą i mieli by akcje od nich, a tak nie będzie, jedyne co ich będzie łączyć z sm to, to, że teraz część zarobionych pieniędzy będą im musieli oddawać i tyle.
  I szczerze to jestem wkurzona, bo wszyscy się domyślamy jak piękny ten kontrakt musi być. Mam nadzieję, że będą zarabiać na tyle dużo, że ich to nie obciąży zbytnio, noo i byleby do tego 2022..

  Polubienie

 2. Kurde, jaki nagłówek XD A co do newsa, to czasem nie jest trochę spóźniony? Przecież od dawna wiadomo już o skończeniu rozprawy sądowej. Zdaje się, że nawet studio Krisa jak i Luhana dały oświadczenia na temat tej ugody 🙂

  Polubienie

   • Ojej, naprawdę miałaś nadzieje, że wrócą do EXO? Nawet po tych 2 latach? Osobiście myślę, że po takim czasie nawet jeśli Lu i Kris by bardzo chcieli byłoby to nie możliwe.

    Polubienie

    • Również tak uważam, zwłaszcza że Kris odszedł jeszcze zanim EXO rozpoczęło swoją pierwszą trasę koncertową. A teraz są już w trakcie 3, a nawet wystąpili w Tokyo Dome i wkrótce wystąpią jeszcze raz. To byłoby mega nie fair w stosunku do reszty. Ale nie ma co gdybać, chłopacy i tak nie będą chcieli wracać. Nie po to się „uwolnili” od SM, żeby z powrotem wracać do EXO 🙂

     Polubienie

 3. To już wiadomo od jakiegoś czasu. Tzn. nie, że wracają do SM, bo tytuł wpisu jest mylący, ale że ich kontrakty będą obowiązywały do końca w zakresie podziału dochodów. Mimo wszystko uważam, że zyskując swobodę działania w Chinach i na świecie i zarabiając najpierw na siebie a potem oddając procent do SM, wyjdą na plus. Wcześniej SM zgarniało całą kasę, a im dawało ochłapy bez jasnego udokumentowania. Chłopcy musieli sobie to przekalkulować przed podjęciem decyzji o odejściu. A wiadomo było, że za darmo SM ich nie wypuści, nie ma tak lekko w przypadku wiążących umów.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s