TWICE potwierdza comeback w tym miesiącu

TWICE Confirmed To Make Comeback This Month

JYP Entertainment potwierdziło, że TWICE, rookie girlsband, który zadebiutował  w zeszłym roku, powróci 24 października.

Nowy album zostanie wydany sześć miesięcy po mini-albumie „Page Two”, który został wydany w kwietniu tego roku. „Page Two” sprzedało się w liczbie ponad 150,000 kopii, co uczyniło TWICE pierwszym girlsbandem wśród wszystkich girlsbandów, które zadebiutowały od 2010 roku, który sprzedał tak wiele płyt.

„Cheer Up” TWICE było pierwsze na Melon prze 24 dni z rzędu i znajdowało się w pierwszej 10 przez 16 tygodni. Teledyski grupy osiągnęły ogromną liczbę wyświetleń, „Like Ooh-Ahh” i „Cheer Up” osiągnęły 92.5 milionów i 86.5 milinów wyświetleń.


źr: (1)

Reklamy

9 comments

  1. W JYP mają chyba jakaś sraczkę czy coś… 2PM, GOT7 i teraz jeszcze One… i to wszystko w jednym miesiącu… dla mnie to brak poszanowania dla swoich artystów, powinni skupić się na porządnej promocji jednej grupy a potem zając się kolejną. Bo to co zrobili 2pm to żenada jakaś…

    Polubienie

    • Chociaż nie mogę się doczekać comebacku TWICE, to całkowicie się zgadzam. Sami rujnują promocję swoim artystom wrzucając ich w tym samym czasie. Strasznie przykro mi było z powodu 2PM, to ostatni comeback chłopaków przed pójściem do wojska, a wytwórnia podcięła im skrzydła.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s