„What U Need” Lay’a osiągnęło prawie 2 miliony wyświetleń w mniej niż dwa dni!

EXO,EXO-M,Lay

Solowa piosenka Lay z EXO, „What U Need” osiągnęła prawie dwa miliony wyświetleń.

Teledysk na YouTube osiągnął milion wyświetleń w mniej niż 24 godziny i teraz prawie osiągnął 2 miliony w tylko dwa dni.

7 października były urodziny Lay’a i, by świętować z fanami, obdarował on ich specjalnym prezentem w postaci nowej piosenki „What U Need?”! Idol wziął udział zarówno w komponowaniu, jak i pisaniu tekstu piosenki, która najprawdopodobniej znajdzie się także na jego nadchodzącym solowym, chińskim albumie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze MV znajdziecie je poniżej!


*oczywiście, liczba wyświetleń napisana w artykule odpowiada stanowi jaki był w trakcie pisania angielskiego oryginału tekstu – obecnie liczba wyświetleń MV przekroczyła 2 miliony


źr: (1)

Reklamy

7 comments

  • Publikują na innych. Dlatego na YT Monodrama ma z 2 miliony, a na ich stronie chyba 40. Nie wiem jak działa ta strona, ale ludzie często piszą pod MV ile ma. Jestem pewna, że sporo, bo jest tam na pierwszych miejscach ^^

   Polubienie

    • Nie zrozumiałaś mnie. Ponad 40 milionów ma Monodrama na chińskiej stronie, gdzie można oglądać MV, a na yt ma tylko 2 miliony. What U Need? Ma ponad 2 miliony na yt przez 2 dni, ale ile dokładnie ma na chińskich stronach to trzeba patrzeć jak ludzie piszą, bo ja nie wiem gdzie to można sprawdzić. Sądząc jednak po takim wyniku na yt i z tym, że w Chinach Yixing jest bardzo popularny i jego singiel jest na pierwszych miejscach w listach przebojów to pewnie z pare milionów już ma.

     Polubienie

    • W Chinach to wszystko jest na większą skalę ze względu na liczebność tego narodu. Na samym weibo Lay ma 19 mln obserwujących, na Instagramie chyba nikt z kpopu nie ma takiego wyniku.

     Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s