Wszystkim członkom BEAST kończą się kontrakty; brak doniesień odnośnie przedłużenia

Żaden z członków BEAST – byłych i obecnych – nie przedłużył swojego kontraktu z CUBE Ent.

b2st-hyunseung_1476062128_af_org

Umowy wszystkich sześciu chłopaków – Hyunseung’a, Doojoon’a, Junhyung’a, Kikwanga, Yoseob’a i Dongwoona – wygasają w ciągu najbliższego tygodnia. Ustalone zostało, że kontakty zespołu wygasają w czwartym tygodniu października. Wytwórnia zaproponowała odnowienie umów, ale obecni członkowie zespołu nie zdecydowali się jeszcze, ponieważ ich priorytetem jest dokładne uzgodnienie nowego kontraktu. Hyunseung także nie odnowił jeszcze swojego kontraktu.

Jak myślicie, co z tego wyniknie?

Źródło: allkpop.com

Reklamy

6 comments

 1. Cube umrze śmiercią powolną po odejściu Beastów. Szansa, że je odnowią est bardzo mała, ta wytwórnia posypała się po zmianie CEO rok temu, teraz był CEO ma duży problem, bo dwa najpopularniejsze i największe zespoły odeszły/odchodzą. Sama Hyuna ich nie utzyma, BtoB nie jest MEGA popularnym zespołem, a CLC jest uważane za nugu, Pentagon dopiero co zadebiuował więc w nich cicha nadzieja, ale musiał by być na nich wielkie bum

  Polubienie

 2. Cube padnie śmiercią naturalną, pierw stracili 4minute teraz Beast. Tak naprawdę nie maja teraz nikogo kto mógłby zarobić dla nich duże pieniądze, Sama Hyunah świata nie zwojuje…BtoB wybiło się trochę tylko dzięki Sungjae, CLC to jeden wielki niewypał a Pentagon…to się okaże…

  Polubienie

 3. Smutne jest to co się dzieje z tą wytwórnią ostatnimi czasy, i nie chodzi mi o wytwórnię jako taką, a o artystów pod nią będących, bo to na nich najbardziej odbija się kondycja firmy.
  I niestety prawa jest brutalna BTOB i Hyunah ich nie utrzymają, a na pewno nie na takim poziomie jak dotąd mieli. PENTAGON..właśnie zadebiutował, czy zrobił szał..chyba większy zrobili SF9 ale to się jeszcze okaże, jednakże to wciąż tylko rookies nie można od chłopaków oczekiwać cudów, wywierać na nich aż tak ogromnej presji.
  A CLC..też niestety nie bardzo. Nie wiem co kierowało tym nowym CEO, ale na pewno nic dobrego, bo CUBE pod jego ręką powoli stacza się na dno. Niestety.

  Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s