Zespół choreografów Yama&Hotchicks opublikował grupowe zdjęcia swojego nowego girlsbandu

misc

Wcześniej tego roku zespół choreografów Yama&Hotchicks znany za taniec do „Mister” KARA i „Up & Down” EXID,  jak i wiele innych, ujawnił, że zadebiutuje grupę idoli!

Teraz dwa pełne grupowe zdjęcia ich nowego girlsbandu SEEART zostały ujawnione. Mimo że zespół choreografów tworzył seksowne i zabawne choreografię dla girlsbandów, wygląda na to, że próbuje niewinnego konceptu dla swojej debiutanckiej grupy.


źr: (1)

Reklamy

6 comments

  1. Hm… Zapowiada się dosyć interesująco. To chyba nieliczna z debiutanckich żeńskich grup, która zainteresowała mnie już od dłuższego czasu. W sumie to trochę dziwne, bo częściej słucham grup żeńskich, niż męskich. Zdjęcia piękne 🙂 Uwielbiam takie klimaty.

    Polubienie

  2. Liczba debiutów ostatnich kilku lat mnie przeraża… Wszyscy chcą swoich idoli. Czekam na moment kiedy agencja zajmująca się modelingiem wyda girlsband. Bo czemu nie xD Wyobraźcie sobie te visuale!

    Prezentują się ładnie, mi bardziej niż sam niewinny koncept przywodzą na myśl delikatność z nostalgią, może coś jak Ladies Code ale bardziej delikatne? Chętnie posłuchałabym takiego girlsbandu 😀

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s