Dongwoo (INFINITE) wydał swoją pierwszą samodzielnie skomponowaną piosenkę we współpracy z popularnym webtoonem!

Dongwoo z INFINITE wydał swoją pierwszą samodzielnie skomponowaną piosenkę, zatytułowaną „Embedded in Mind”!

Piosenka jest kolaboracją, którą podjął z popularnym (obecnie nagrywany jest na jego podstawie serial) webtoonem „Lookism” autorstwa Park Tae Joon i została ona użyta jako podkład muzyczny w webtoonie.

Dongwoo świętował wydanie utworu na swoim Instagramie, pisząc: „Piosenka nad którą pracowałem od początku roku w końcu została wydana~.~! Do dwóch świetnych hyungs. Chciałbym najpierw podziękować Jerry.L hyung, który pomógł mi napisać i skomponować tą piosenkę i  Tae Joon hyung za sprawienie, że ta kolaboracja miała miejsce! Chciałbym tez podziękować rodzinie Woollim, która spędziła kilka bezsennych nocy ze mną i CEO Lee Joong Yup, który rozwiązał największy problem, uderzając jak homerun! INFINITE, Jerry.L hyung, ‚Lookism’, Inspirit, Fighting!! Wierze, że miłość i uczucie zamknięte w tej piosence dosięgnie mojego ojca. Embedded in Mind’.”

Po wydaniu piosenki autor webtoonu także opublikował kilka słów o kolaboracji, wspominając znaczenie piosenki nie tylko w odniesieniu do webtoonu, ale Dongwoo i jego ojca, mówiąc: „Tak naprawdę piosenka Dongwoo ma duże osobiste znaczenie. Powód dla którego Dongwoo stworzył te piosenkę i nieszczęśliwe wydarzenie, które miało miejsce w trakcie jej tworzenia, sprawiło, że piosenka ta zamknęła w sobie jego serce. Jestem równocześnie wdzięczny i czuje presję, że ta piosenka, która będzie przypominać ważną rzecz w życiu jednego mężczyzny przez długi czas, została powiązana z moim webtoonem. Jestem naprawdę wdzięczny Dongwoo.”

Piosenka została oficjalnie wydana dzisiaj, ale Dongwoo wystąpił z nią wcześniej na koncertach INFINITE.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s