Girlsband „Finding Momoland” w końcu zadebiutuje

momoland

Nowy girlsband Duble Kick Company, Momoland zadebiutuje!

20 października źródło z przemysłu muzycznego ujawniło, że Momoland wyda swój debiutancki album 10 listopada. Ich tytułowy utwór zostanie wyprodukowany przez Duble Sidekick.

Momoland stworzony został z siedmiu finalistek (Hye Bin, Na Yun, Ah In, Yeon Woo, Joo E, Jane i Nancy) survivalowego programu Mnet, „Finding Momoland”. Debiut dziewczyn został odsunięty, gdy nie udało się im wykonać ostatniej misji w show – zgromadzenia 3000 osób na ich koncercie.

Od tego czasu kontynuowały swój trening i pojawiły się na różnych festiwalach i szkolnych koncertach, a członkini Nancy pojawiła się także w teledysku MC Gree.

Dziewczynom także udało się zebrać pieniądze na swój debiutancki album. 20 października miały 134% ze swojej ceny ustalonej na Makestar (każdy mógł złożyć datek, dołożyć się do debiutu grupy – podobną rzecz ostatnio zrobiły Brave Girls).

Źródło z Duble Kick Company powiedział: „Dziękujemy wszystkim za wsparcie okazane Momoland. By się wam odpłacić, wszystkie członkinie i pracownicy pracują jak najciężej.”


źr: (1) 

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s