Star Empire Entertainment wypowiada się na temat plotek o końcu kontraktu ZE:A

ZEA

Boysband ZE:A, składający się z Im Siwan, Park Hyung Sik, Kwanghee i Kim Dong Jun został otoczony plotkami mówiącymi, że ich kontrakt z Star Empire Entertainment się zakończył.

20 października źródło z agencji zaprzeczyło tym plotkom. „ZE:A wciąż obowiązuje kontrakt” powiedzieli. „Plotki, że są bez agencji (FA – od free agents) są nieprawdziwe. W tej chwili członkowie dyskutują swoje kontrakty między sobą. Podejmiemy prawne kroki wobec wszystkich agencji, które próbowały się skontaktować z celebrytami, którzy są wciąż pod naszym kontraktem”.

Wcześniej wiadomości ogłosiły, że kontrakt ZE:A zakończy się w grudniu i zostaną oni bez agencji i najprawdopodobniej rozpadną się.

ZE:A ostatnio wydała album „Continue” we wrześniu zeszłego roku.  Minwoo i Taehun wypełniają swoją służbę wojskową, podczas, gdy inni członkowie zajęli się różnymi solowymi aktywnościami.


źr: (1)

Reklamy

2 comments

  1. Nie jestem jakoś zbytnio obeznana z tym zespołem, ale jeśli o nim słyszałam to tylko dobrze, więc mam nadzieję, że wszelkie plotki o ich rozpadzie to jedynie głupie plotki i że jeszcze nie raz przyjdzie nam chłopaków zobaczyć na scenie. Poza tym dość już odejść i rozpadów ja na jeden rok.

    Polubienie

  2. Lubie ZE:A mają fajne piosenki ale brak promocji od tak długiego czasu nie wróży nic dobrego dla nich…a szkoda… wygląda na to że pożegnamy kolejny zespół.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s