BLACKPINK dodaje „M!Countdwon do promocji + będzie promować się dłużej

black-pink

BLACKPINK dodaje kolejne show do swojej promocji!

Dziewczyny powrócą z nową piosenką 1 listopada. Dotychczas pokazywały się tylko w „Inkigayo” promując  „Whistle” i „Boombayah” , ale podczas swojej nowe promocji będą także występować w M! Countdown.

Nie tylko to – dziewczyny promowały się tylko przez 4-5 tygodni ze swoim debiutem. Z nową piosenka będą promować się dłużej. Trwają także rozmowy co do pojawienia się w „‚Weekly Idol”.

Jesteście podekscytowani zobaczeniem ich comebacku?


źr: (1)

Reklamy

12 comments

   • Debiut jak debiut dupy nie urywa. Dla mnie nie są fantastyczne ale nie są najgorsze. A jeśli chodzi o tą sprawę że BP będzie mieć w tym samym miesiącu co BB . Myślę że Papa chce przetestować ich. Dużo było szumu przed ich debiutem i chce zobaczyć czy dadzą radę po ich debiucie i czy te wszystkie „sprawy” związanie Black Pink nie miały wpływu. To są tylko moje przypuszczenia ale mogę się mylić.

    Polubienie

 1. Fajnie byłoby je zobaczyć w Weekly Idol, ale myślę że z tak długą promocją 1 piosenki YG przysadził. Zwykle zespoły promują się miesiąc z albumem/mini albumem, ostatnio te bardziej znane/zajęte nawet skracają okres promocji do 2 tygodnii. I promują się przy tym z piosenką tytułową i drugą „poboczną”+ czasem z innymi w ramach specjalnych występów.
  Promowanie 1 piosenki ponad miesiąc to zdecydowanie zbyt długo.

  Polubienie

 2. Z reguły zespoły które debiutują promują się nawet 2 miesiące, o ile agencję na to stać.
  Dobrze że papa YG poszedł po rozum do głowy i dziewczyny będą promowały się w większej ilości programów muzycznych jak i rozrywkowych.

  Polubienie

 3. No wreszcie dobre wieści! Podobał mi się ich debiut, ale strasznie mało były pokazywane światu. Chcę poznać dziewczęta lepiej, także niecierpliwie oczekuję tego comebacku 🙂

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s