Epik High świętuje 13 rocznice debiutu

epik-high-800x450-800x450

Epik High ma już 13 lat!

Epik High zadebiutowało ze swoim albumem „Map of the Human Soul” w październiku 2003 roku. Od tego czasu stali się jedną z najbardziej popularnych i wpływowych koreańskich grup hip-hopowych, budując dużą bazę fanowską na świecie, jak i zyskując uznanie krytyków. Ich ostatni album został wydany w 2014 roku – „Shoebox”, ale w zeszłym miesiącu wydali OST wraz z Lee Hi do dramy „Scarlet Heart: Goreyeo”. Tablo obecnie zarządza i produkuje dla takich artystów jak Hyukoh, The Black Skirts i wielu innych, jak że jest głową agencji HIGHGRND, która także wyprodukowała album Lee Hi z 2016 roku, „Seoulite”.

23 października hashtag „happy13irthdayEH” został trenedem na Twitterze w Korei. Tablo podzielił się screenshotem hashtagu jak numeru pięć i podpisał go: „Byłem tak zaskoczony kiedy zobaczyłem tematy w trendach… Dziękuje wam bardzo.”

Obiecał, że grupa powróci z albumem, którego będzie można słuchac przez długi, długi czas, tak długi czas, jak jego stworzenie zajęło. Później zatweetował znowu by podziękować fanom za zawsze bycie dla nich.

Tablo także podzielił się zdjęciem całej trójki na Instagramie z wiadomością: „Dziękujemy za każdy moment z ostatnich 13 lat”.

Dziękujemy za 13 lat wspaniałej muzyki Epik High!

źr: (1)

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s