Han Ye Seul i Teddy zakończyli swój związek

han ye seul teddy

Zostało ujawnione, że aktorka Han Ye Seul i producent Teddy, którzy byli w związku przez prawie cztery lata, rozstali się.

Źródło z Key East Entertainment, agencji Han Ye Seu potwierdziło te informacje 24 października, potwierdzając ich zerwanie z powodu zajętych harmonogramów. Źródło z Key East powiedziało: „Postanowili wspierać siebie nawzajem tylko jako koledzy.”

Han Ye Seu i Teddy rozpoczęli związek w maju 2013 roku i, mimo że plotki o ich rozstaniu pojawiły się już w kwietniu, w tym czasie okazały się nieprawdziwe.


źr: (1)

10 comments

  1. aham, „napięty harmonogram” ile razy jeszcze będą pisać że to przez grafik? -,- i przez 4 lata jakoś wytrzymali ze sobą i im nie przeszkadzał grafik… w sumie jakoś smutno mi nie jest, bo takie jest niestety życie, a już zwłaszcza sławnych ludzi tam to norma że zrywają co jakiś czas… ale bardziej denerwujące jest to że za każdym razem jak ktoś z kimś zrywa to przez harmonogram, już może niech lepiej wgl nie mówią jaki powód niż żeby ściemniać

    Polubienie

  2. W sumie spodziewałam się, obserwuję ją na IG i od paru dobrych miesięcy wrzucała zdjęcia głównie z podróży, po Europie. Tak bywa, w każdym razie tworzyli ciekawą parę.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s