BTS otrzyma nagrodę na 2016 Popular Culture And Arts Awards Ceremony

BTS

BTS otrzyma nagrodę!

Boysband BTS otrzyma 2016 Pop Culture Award na siódmej, corocznej ceremonii organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki , jak i Koreańskiej Agencji Kreatywnej Treści.

Nagroda jest wręczana tym, którzy podnoszą status popkultury i inspirują więcej ludzi do tworzenia. Odbiorcy są wybierani na podstawie czasu ich krajowej i zagranicznej aktywności, ilości wkładu w przemysł, wkładu w życie społeczne, publiczną obecność i reputację.

Sześć osób otrzymuje kulturalne wyróżnienie, siedem otrzymuje prezydenckie wyróżnienie, osiem osób otrzymuje wyróżnienie od premiera, a dziewięć od ministerstwa. G-Dragon z BIGBANG, jak zostało niedawno ogłoszone, otrzyma nagrodę od premiera.

Rozdanie nagród będzie mieć miejsce 27 października.


źr: (1)

Reklamy

13 comments

  • Oj, przypadkiem dałam łapkę w dół, a miało być w górę.
   Również uważam, że to trochę za wcześnie. Owszem, chłopcy są zdolni, ale czy osiągnęli aż tyle, by wygrać tą nagrodę?
   Chociaż, że bardziej bawi mnie fakt, że GD dopiero teraz dostanie nagrodę. Rychło w czas, co? ^^

   Polubienie

  • Dokładnie. Nagroda Mtv czy Melon itp.nie była by dziwna (ani zaskoczeniem) dla BTS, ale „kulturalne wyróżnienie” za m.ni.” wkładu w życie społeczne” ? O.o Oj, ta popkultura …

   Polubienie

   • wydaje mi się, że nie tyle chodzi tutaj o popularność co o tematy jakie BTS porusza w swoich piosenkach 😉 trzeba im przyznać, że nieco różnią się od innych wykonawców pod względem treści piosenek

    Polubienie

    • Bts są popularni i lubiani, wiec oczywiste, że na pewno jakieś nagrody tym roku otrzymają, ale nie aż taką. Ich single tekstem nie są nic ponadto niż inne kpopwe produkcje, choć przyznać trzeba, że żałosne też nie są jak co poniektóre 🙂 utwory innych wykonawców. Fakt nie znam ich wszystkich piosenek, ale niestety głównym powodem tej nagrody była zdecydowanie prędzej ich popularność, a nie „głębokość piosenek”.

     Polubienie

     • Nie kumam… ja mam wrażenie, że właśnie różnią się, bo nie śpiewają non stop o swojej miłości… ale sięgają głębiej… (dajmy na to Begin, w którym Jungkookie dziękuje reszcie za wsparcie i pokazuje jak bardzo jest im wdzięczny, kultowe CYPHERy, Reflection, w którym RM mówi o nienawidzeniu siebie i refleksji nad sobą czy też MAMA, w której Hobi dziękuje swojej mamie za bycie jego wsparciem.. starsze utwory też mają przesłanie… No More Dream, które zachęca do posiadania marzeń albo Baepsae, w którym mówią o porównywaniu słabszych zespołów do tych lepszych) ponadto stali sie mega popularni za granicą co ciężko osiągnąć i tym samym kpop stał się bardziej popularny. Z mojej strony nagroda w 100% zasłużona.
      Bo jeżeli za rozsławienie kpopu za granicą nie powinno się otrzymać nagrody to za co powinno sie dostawać?

      Polubienie

     • Widać że nie znasz ich wszystkich piosenek 😛 zazwyczaj te którymi się promują rzeczywiście nie różnią się od innych wykonawców ale jakbyś przejrzała ich wszystkie albumy to widać różnicę (mixtape Sugi czy RaMona, Spine Breaker (mój faworyt), MAMA Hobiego, Reflection, First Love Sugi, Satoori Rap :D, Baepse ❤ , Move i wiele innych). Jak dla mnie to w końcu zespół który mówi o tym o czym chce mówić a nie śpiewa tylko piosenek które ktoś im skomponował 🙂

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s